Žraločí tornádo 3 (2015) (TV film) odpad!

David Hasselhoff: ,,Sharks in space!" Víc vědět nepotřebujete.

Byla to divoká noc (2015)

Děsím se toho, až Rogen jednou doopravdy zestárne a přestane s ním být sranda. Zatím je naštěstí všechno v pořádku.

Daleko za sluncem (2015)

Taková moje srdcovka. Za Alešem Bártou jsem se byl v rámci svého pobytu v Keni osobně podívat a jednalo se o hodně silný zážitek. Olga Špátová pak zdařile převedla mé dojmy a Alešovy záslužné skutky do dokumentu a za to jí také patří velké dík. Můžete si o humanitární pomoci či Africe jako takové myslet co chcete, ale tohle vás nemůžete nechat chladnými.

Šeptej (1996)

Skvělej Muchow (jak hudebně, tak překvapivě i herecky), ještě lepší Vilhelmová, vtipnej Hřebejk, ale celkově taková ta devadesátková všehochuť, která neurazí ani nenadchne.

Láska a jiné závislosti (2010)

Není to perfektní, ale 68% mi přijde hodně málo. Příběh kromě klasický romanticko-komediální roviny nabízí ještě zajímavej životní přesah, díky kterýmu film stoupá hodně nahoru. No a taky samozřejmě kvůli Anne Hathaway, není divu, že se do ní Jake zamiloval.

Papírová města (2015)

Nezávislost, bláznivý rozhodnutí, cestování - takový věci já můžu. A i když pár scén působilo přecejenom trošku dětinsky, tak se Paper Towns po většinu času dařilo udržovat strašně příjemnou atmosféru. Celkově 4,5*

Bestie bez vlasti (2015)

Je paráda, že se Netflix pouští i do takhle vážných a složitých témat. O tom, že jsou někde v Africe nějaký dětští vojáci jsme slyšeli všichni, ale po takovým filmu se víceméně nedotčený člověk přecejenom může víc vžít do situace. A to je obzvlášť v dnešní době strašně potřeba.

Sázka na nejistotu (2015)

Hm, asi jsem měl dávat větší pozor při hodinách ekonomie.

Derek (2013) (seriál)

The Office měla svoje kouzlo, ale upřímně jsem z toho zas tak ohromenej nebyl. Tohle je ale úplně jinej level. Gervais nejenom že herecky exceluje v roli Dereka, ale hlavně k němu napsal famózní scénář. Tolik srandy a zároveň neklišoidně (ježiš to je hrozný slovo) podaných životních mouder si zaslouží velkej obdiv. Nezbývá než doufat, že Gervais překoná svoje zásady a pustí se do 3. série…

Predátor (1987)

I'm too old for this shit. A nebo too young? No každopádně mi Predátor většinou připomínal spíš nějakou parodii a vůbec mi není jasný za co má těch 86 % Fakt to někdo bere vážně? :(