100 sladkých holek (2000)

Tak tenhle film by měl být povinný nejen pro všechny - náctiletý, ale i pro ty, kteří to s dívkami nikdy neuměli a asi nikdy umět nebudou. Ani se mi nechce věřit, že ho natočil MUŽ, neboť tolik pravdy a zkušeností, které zde byly vyřčeny, zatím dle mne nikdo neřekl. Kdyby muži věděli, čeho se mají vyvarovat, byl by vztah mezi oběma pohlavími méně komplikovaný, bylo by více šťastných párů, ubylo by rozvodů. Tomuto filmu snad lze vytknout pouze to, že byl chvílemi až moc "ukecaný" - jinak skvělý zážitek a z mé strany závist vůči hlavnímu hrdinovi.

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Kdybych měl ještě jednou možnost se narodit, tak bych si přál mít schopnosti Alexe Hitchense. Umět číst ve vztazích mezi ženou a mužem, mít jeho verbální schopnosti a umět správně vyhodnotit nastalou situaci. Překvapivě povedený film, kde oba hlavní hrdina odvedl dobrou hereckou práci a kde ani děj nepokulhával. Slušné ... .

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Ve své době Tom a Jerry "východního bloku". Ale musí se přiznat, že velmi zdařilý - výborná animace, děj, jenom člověk někdy nevěděl, jestli fandit vlkovi, nebo zajíci. Výborně jsem se bavil dříve i nyní, a mám informace, že když se nějaké dítě na západě k tomuto dílu dostalo, byl tento seriál i u něho jako jeden z nejlepších.

Pařba ve Vegas (2009)

Vypnu mozek a jdu si nechat masírovat bránice. Totálně ujetý ... ale přesto naprosto úžasný film. V současné době, v situaci v které se nacházím mě tento film přišel jako dar z nebes. Již dlouho jsem se tak nepobavil ... velmi silné čtyři hvězdičky. Na základě reakce od užitelky KevSpa, nedoporučuji ženám, které trpí nedostatkem bohorovného nadhledu.

Malá Miss Sunshine (2006)

Film, který ukazuje, kde je veškerá síla lidí - v rodině a její soudržnosti. Bezvadný film, který si dělá srandu ze všech těch přihlouplých voleb "královen a princezen krásy", když lidé zapomínají, že pravá krása je předvším v lidské duši. Pro mne se jedná o další ze zážitků, na který hned tak nezapomenu,a to především pro jeho obsahovou stránku.

9 a 1/2 týdne (1986)

Film protkaný smyslností, který přitahuje touhou objevit nepoznané a vyzkoušet nevyzkoušené. Krásná Kim Basinger, která vedle své krásy a jemnosti nabízí divákovi nezkaženost, za kterou se skrývá touha po objevování tajů rozkoše. Film, který je zvláštní především tím, že i přes svůj silně erotický náboj, nevyznívá vulgárně.. Asi nejhezčí role M.Rourka, kterého jinak jako herce nemusím. Zde představuje tajemno.

Jeho veličenstvo Minor (2007)

J.J.Annaud je můj oblíbený režisér ... proto mu odpouštím tuto "zhovadilost", kterou nám nabídl a doufám, že nic podobného již více nenatočí !!! Nevím, co nám autor tímto filmem chtěl sdělit, ale nemohu než souhlasit s tím, že byl buď totálně sjetej, nebo se jedná o splnění jeho "erotických" snů.

Město andělů (1998)

Jak silná musí být láska, abych se pro ni vzdal věčného života bez bolesti a utrpení? Tak jako v tomto filmu, ale občas mě napadá, že čím je láska silnější, tím větší je bolest při její ztrátě. Přesto bych si takovouto lásku přál prožít. Hodně sladký film, ale kdo nemá rád sladké, že?

Živý terč (1993)

Srovnával jsem plusy - zajímavý námět, slušná, i když trochu nereálná akčnost a velké oči Yancy Butler , s mínusy - téměř nesmrtelní hlavní protagonisté, stále stejný herecký výraz JCVD a trapný strýček, a vyšly mi z toho slabší 3 hvězdičky. Od JCVD jsem viděl lepší i horší výkon.

Zardoz (1974) odpad!

Nerad dávám "odpad", protože ten si plně zaslouží pouze naše politická špička / bez výjimek /. Na tomto filmu jsem však marně hledal něco, za co bych mohl alespoň jednu hvězdičku dát !!! Absolutní nuda, bez nápadu, trapný S.Connery, ubohý děj. Dokonce ani na nějakou extra hezkou ženskou jsem tam nenarazIl ... prostě ODPAD.