Caddyshack (1980)

Totální nuda, kterou nezachrání ani Bill Murray se syslem.

Bobule (2008)

No to mě teda podrž, české filmy mě v poslední době mile překvapujou. Velice kvalitní obdoba Dobrého ročníku a Bokovky. Připočítejte si k tomu i obstojné herecké projevy všech protagonistů, klidnou ruku režiséra a nahou Terezu Voříškovou a mát, co dočinění s dobrou zábavou na nedělní večer.

Pohádky na dobrou noc (2008)

Za to morče s vyvalenýma očima přidávám na svém hodnocení, jinak jde o klasickou Disneyovku s poselstvím. Ani Sandler (můj oblíbenec) se nemůže rozjet svým "fekálním" směrem. Škoda.

Andělé a démoni (2009)

Prvních 100 minut je jen kopie Šifry, pořád se někam chodí a luští se záhady tak nudným způsobem, až to není hezký. Jenže poté se rozjede velice solidní drama, které nám předhodí i lehce emocionální finále s vrtulníkem (tady se někdo koukal na Heaven, co?) a zvláště pak i trochu toho napětí (přiznávám se, že jsem to rozuzlení nečekal). 70%

Vetřelci (1986)

Nejlepší díl celé vetřelčí série. Cameronův militantní přístup tomu dal slušný grády. Jen doporučuju.

Vetřelec ³ (1992)

Rozhodně nejslabší díl celé série. Ten film nemá prostě žádnou atmosféru a zvláště pak konec mě doslova vytočil. To, že se Ripleyová musí zabít chápeme všichni už 20 minut před koncem. Myslím, že i samotná Ripleyová to ví, ale film je nechutně natahován o zmíněných 20 minut.

Pochyby (2008)

Ano, jako scénaristické školení je to dokonalé. Jenže, kdo si na tento film vzpomene za pár let. Možná se mýlím a tento film bude zrát jako víno, ale nyní je to jen podprůměr.

Vincentův svět (2004) (seriál)

Většina z 25 minut jednotlivých dílů je o partě kluků, kteří žijí v LA, proháněj sukně a do toho neskutečně hláškujou. Prostě takový Sex ve městě pro chlapi. Kdo by nechtěl žít takový život...ach jo

Fanoušci (2009)

Myslel jsem si, že to bude víc o Star Wars a Star Treku. Prostě film prošpikovaný narážkami na tyto dva filmové fenomény. Bohužel se jen jedná o prostoduchou teenagerovskou road movie, která občas na nás pomrkne odkazem a Sethe Rogenem (který je snad všude).

Rychlí a zběsilí (2009)

Já si nemůžu pomoct, ale bavil jsem se u toho neskonale. Kvalitní letní blockbuster s vůní benzínu. Zaráží mě tedy, že dámské osazenstvo se moc na plátně neukazuje, což je veliká škoda. Proto mnohonásobně oceňuju závěrečný pohled na Jordanu Brewster za volantem. 70%