Bitva o planetu Terra 3D (2007)

Vizuální stránku bych i odpustil, ale je to takové nedotažené, místy přímo nelogické. Na druhou stranu, nějaký konflikt postav a jejich emocí tam je....tak co, docela dobrý.

Ali G Indahouse - Film (2002)

Jsem přesvědčený, že Indahouse je výkvětem a vrcholem postpopové hiphopové kultury a od jeho vydání jde tenhle žánr, at už v hudbě nebo filmu, do kytek. Ačkoliv si tenhle celovečerák nemůže zadat s krátkými aliho skeči, pořád je neuvěřitelně vtipný a opovrženíhodný zároveň.

Bruno (2009)

Ale tak to už bylo na mě moc. Cohen podle mě začal vykrádat sám sebe a měl by se zamyslet, jestli senzačnost je ten nejlepší základní kámen dobrého filmu. Nicméně jsem se párkrát od srdce zasmál a utvrdil se ve faktu, že prostě budu vždycky spíš na buchtičky. he, Stefan Wunderbar, he he :-)

Star Trek (2009)

Jízda! Nějaké detaily bych i vytknul, ale jako hrdý Trekie vytýkat nebudu. Leonard Nimoy znovu ve filmu, to byl ten nejlepší dárek, jakej jsem od tvůrců mohl dostat. Navíc je to svěží, vtipný a ještě ktomu napínavý. Vizuální stránku bych opomenout taky neměl, jakékoliv digitální triky totiž zastínil vizuál Uhury.....bože to je...Uhura!

Peklo s princeznou (2009)

Nemůžu si pomoct, ale všechny moderní české "celovečerní" pohádky jsou prostě divný, překombinovaný, uřvaný, neslaný nemastný. Na tenhle kousek jsem se dokoukal jen proto, že Tereza Voříšková je neuvěřitelná kočka.

Hanebný pancharti (2009)

Popravdě se jednalo o první Tarantinův film, kterej mě bezvýhrad pobavil. Je to ďábelská kombinace napínavých scén alá Tahle země není pro starý a groteskních absurdit, přesně taková, jakou mám rád. K tomu Brandovský Brad Pitt a jeho dokonalá italština - málem jsem se smíchy potrhal.

Maffiósso (1998)

Dobrý....dopíšu potom

Červený drak (2002)

Ačkoliv se jedná pouze o následníka legendárního Mlčení, pořád dokázal film bezpečně tahat za provazy mých nervů a šokovat mě! Pokud budu kdy někým strašit svoje děti, bude to určitě Anthony Hopkins!

Smrtonosná zbraň (1987)

Ačkoliv šlo o zábavnou komedii, pořád zůstala jen průměrnou sestrou, podle mě legendárnějších akčňáren, jako je třeba Poslední skaut - z toho teda rozhodně cituju mnohem raději.