Hotel Modrá hvězda (1941)

Jedna z nejpovedenějších komedií Martina Friče. Myslím, že duo Nový Gollová tu působí nesrovnatelně přirozeněji, než třeba v Kristiánovi a to dodává filmu švih přímo Astairovský.

Revizoři (2003)

Spíš bizardnost, než akční thriller, ale moc se mi líbil.

Scooby-Doo (2002) odpad!

To už raději nějaký film z prostředí americké střední školy.

Pozemšťan (2007)

Narozdíl od mnohých jsem tu filozofickou hloubku nějak neobjevil a pokud bych ji objevit chtěl, musel bych hodně dřít a na to asi nejsem ten správnej člověk. Takže mi zůstala průměrná konverzačka, ve které zazní několik zajímavých myšlenek, ale na nějaké dlouhé zapřemýšlení to bohužel, podle mě není a v nabídce žánru jsou hlubší konkurenti.

Maraton lásky (2007)

Jak vidím Simona Pegga, usměju se. Ačkoliv šlo o komedii bratru průměrnou, tenhle briťák mi zase zvedl náladu a to se odráží v kladném hodnocení. PS: Dylan Moran je taky fantastickej.

RocknRolla (2008)

Ačkoliv byl film velmi hezky vizuálně zpracován, nemůžu si pomoct, ale působil na mě spíš jako rozjezdová sekvence. Celou dobu jsem si říkal..."tak kdy už to konečně přijde, kdy se to rozjede..." a ono to nepřišlo. Proto mě trošku uchlácholil slib na konci, že to celé bude pokračovat, ale otázka stále zůstává: Stojí to za to, koukat dál?

Nestyda (2008)

No.....moc se mi to teda nelíbilo. Od Hřebejka bych čekla víc.

Cesta do pravěku (1955)

Tento film ze mě učinil na dlouhá léta zarytého dinologa a dodnes si myslím, že je to nejúžasnější dětské dobrodružství napříč českou uměleckou scénou. Ano Jaroslave Foglare, Rychlý šípy jsou proti tomuhle úplní saláti.

Želvy Ninja (1987) (seriál)

Z nostalgie jsem si splašil několik dílů a byl jsem zděšen, jakéto kravině jsem byl v dětství na život a smrt oddán. I když mám lehkou pachuť v ústech, rád budu na želví dobrodružství vzpomínat a dobře si ohlídám, aby se mým dětem vyhnulo:-)