Hercules (2014)

Ve výsledku jsem hrozně zklamaný čekal jsem že to bude mnohem lepší než rádoby Hercules co tu byl pár měsíců předtím. To se sice splnilo, ale jinak celkem bída příběh hodně hloupoučky take to klasické klišé prostě hrdina se postaví na stranu, která se ukáže časem jako tyranská. Kolikrát to už tady bylo asi nemá cenu zmiňovat dále co tu žalostně chybí je pevně stanovený zaporák, který by dal zabrat hlavním hrdinům. Chybí tu nějaká interakce z bohy par sekundové nastřelení 12 úkolů co musel Hercules splnit je hrozně málo. Jediné pozitivum, které zabráni filmu od totální sračky je The Rock. Hrozně že takový potenciál filmu nebyl ani zdaleka naplněn.

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Prostě to dopadlo tak jak jsem si úplně nepřál a to jako pustopuste béčko na které člověk rychle zapomene ale zas těch 90 minut v kině je naprosto vyvážený čas. Luke Evans je charismaticky jako hrabě Dracula a upir co mu moc dá je asi to nejlepší co film nabízí. Čekal jsem spis historický epos ale dostal něco ve stylu nedávno představeneho Ja Dracula.

Návrat Falcona (2014)

Tupě dalo by se říci béčko to je jako svině herci tu předvádí výkony které maji k herectvi hrozně daleko ale je tu Michael Jai White který sice moc hereckého talentu nezískal ale vidět ho jak rozkopava lidi je parada ten chlapík to prostě umí a v podstatě nebýt neho tak film minu obloukem

Chraň nás od zlého (2014)

Atmosfericky naprosto užasné pro mě takova to ve stylu filmu Sedm depresivní New York pořád upršený a místa kde se hrdinové dívají taková špinavá až na kost. V tomhle naprosto režisér vystihl děsivou a ubijející atmosferu, která se vám zaryje do kůže, až vám naskakuje husí kůže. A proces vymítáni je pro mě jeden z nejvic napínavých a děsivých co jsem viděl. V tomhle se režisér trefil hodně dobrý film s tématem, které tu už bylo mockrat, ale tentokrat to vyčerpá na maximum.

Sex Tape (2014)

Tahle dvojice už to zpolu zkoušeli v Zkažené účitelce a tam to mezi nima fungovalo i tady je vidět, že to šlape a mohlo by to fungovat. Jen co tomu podráží nohy je ten scénař ten je i neni prostě asi tak upadá manželství oživíme ho že se při sexu natočíme a pak prostě zapomeneme smazat a problem je na světě. A jak ho vyřešit neni přece nic lechčího než všechny komu se omylem poslalo navštívít a snažit se to od nich dostat a jen tak nahodou se dozvi, že to jde stáhnou na dálku no logika prostě :). Ale abych jen nehanil sranda tu byla a nebylo jí zase tak málo a zadek Cameron Diaz to na tu třetí hvězdu dotáhne.

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Tak tady tohle se mělo objevit daleko dříve a ne skoro po 10 letech, kdy vizuál opravdu nikoho nezvedne ze židle takřka kopíruje první díl. Příběh no jsou tu v podstatě dva a jejich větší hloubka není moc velká. Postavy značně převyšuje Eva Green, která je bestiální skoro tak svině jako v 300 filmu. Jinak herci tu nejsou nějak zajímaví nebo spíš jejich role a všechno i scénař značně slabý. Na první zhlednutí mě to zabavilo, ale druhou šanci u mě asi už nedostane.

22 Jump Street (2014)

Nečekal jsem to, ale oproti jedničce která byla neskutečně vydařená a chemie mezi dvěma hlavními postavami funguje na jedničku a do toho Ice Cube, který je snad ještě větší hovado než v jedničce a dává hlášku za hláškou. Zápletka se oproti jedničky přesunula jen misto střední na výšku, ale zakladni kostra zůstava. Pokud by se podařilo vymyslet i třetí díl byla by to bomba.

Fakjů pane učiteli (2013)

Na to, že jsem čekal neměckou ujetou blbost bez hlavy a paty to kupodivu bylo celkem fajn, Samozřejmě se to nevyhne kliše kdy se z hajzla stane vyloženě kladas ale to pal čert. Vtip tu byl a vyloženě ztráta času to rozhodně nebyla. Na němce pěkný průměr až lehce nad něho.

Equalizer (2014)

Opět se tu sešli Denzel a Antoine na režiserké židličce a opět to vyšlo a náramně. Postupné budováni akce a seznameni s dějem se děje tak jak má nestane se to, že by prostě nebylo zřerelné o co jde. Denzel ujde cestu pro divaka z obyčejného prodavače až k tomu pro co byl vycvičen a co umí nejlépe a to díky tomu, že je ublíženo dívce s kterou se spřátelí. Je tu neřikam opět ale prostě tu je ruská mafie a ta ma svůj svět a v rukavičkách rozhodně nejedná. Akce tu je pěkně vyvážena a rozhodně nejde formou lehkou ale pořádně drsnou. Jen pro info je to R v kinech a otvírak 35 mega jen v americe tak ne že to nejde viz.PG-13 naprosté fiasko The Expendables 3.

Noe (2014)

Pro mě zklamáni i když každý ví o čem příběh je tak jsem čekal, že tam Darren dá prostě něco nového a typického pro režiséra jeho kvalit. Dost se tu jede na naboženskou toninu a najít tu něco zajímaveho aspon pro mě moc toho nebylo. Trikově asi nejhezčí jak nastupovala zvířata do lodi.