Zloba - Královna černé magie (2014)

Hodně hezky triíkově udělané krajina za hradem je malebna spousta magické havěti a zvířatek. Pohádka je brana tak trošku za jiný konec to sami poznáte Zloba se tu během filmu měni od kladné postavy k záporné svini a saze pak obráceně.Za sebe nemůžu říct, že bych byl nějak zklamán a je to tu v podstatě one woman show asi víte o koho jde. Pokud by někdy měl být druhý díl tak jsem rozhodně pro. Jen kletba je trochu divně odflaknuta polibek proběhne nic se neděje a během 5 minut už je v sklepeni sněhurka se Zlobou to je trošku divné a koukal jsem jak a co mi uniklo.

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Totálně nehorázna konika, kde hláškuje Méďa teda vlastně Seth MacFarlane, který propujčil hlas. Příběh jednoduchý prostáček, který je totálně looser, ale tak nějak má dobré srdce. Spousta ruzných cameo narážek na jiné filmy hodně dobre obsazení a prostě nekorektní humor, který jede místama až na dřeň. Ale pro mě to nejvíce důležíte smál jsem se a jako že hodně dost.

Sousedi (2014)

Když se do toho pořádně opře Seth a Rose tak všechno klape jak má chemie mezi nimi je a hajzliky co tam jsou tak umí dobře setřít. A teď jsme u těch hajzlíků prostě tu chybi nějake výraznější postava, která by udávala ton.Vtipy když jsou vydařene ale jen tak nějak průměrně ale i to stačí na relativně slušnou zábavu.

Doupě (2014)

Inteligentní scénař ten tu neexistuje, ale když to budete brát jako přehlídků parkurových kousků od Lina a velmi dobře doplněneho Paula pro kterého to je jeden z posledních filmů jaká škoda. Tak budete velice spokojeni akce je tu dost a je přehledná.

Te shu shen fen (2013)

Bohužel jeden z nejslabších filmu posledních let od Donnie Yena. Akce až nezvykle slabá a zapletka tak nějak hloupa postradajíci nějaký hlubší smysl a neni tu pevně stanoven zaporák. Souboje snad jen jeden na začatku plus finálni který aspoň něco zachrání.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Tak nejdříve klady skvělý Mel Gibson jako záporák to se fakt povedlo, dále Wesley Snipes a Harrison Ford skvěle oživení z Antonia Banderase jsem lehce rozpačity prostě mi uplně nesedl jako ukecaný španěl. Tak a co se nepovedlo lokace Bulharske to hodně otravuje už to chce změnu, celý nový tým prostě lidi bez špetku charismatu a je vám uplně jedno jestli bude další kulka pro ně. Hodně odflaknutý souboj Mel vs Sly hodně bída. I stará banda už je po třetí serii trošku vyčpělá.

Želvy Ninja (2014)

Návrat do dětských let byl lehce rozpačitý. Jasně byly tu postavy, který už dobře člověk zná nechyběl tu nikdo z hlavních postav. Sice je Bay jen jako producent, ale je tu vidět jeho typický infantilní humor, který už bylo v Transformers. Dobré je delka ta je krátka a rychle uteče. Herecke výkony t byl pomlčel prostě tu nejsou. Možná to vypadá, že jen kritizuju, ale v podstatě se mi to líbilo.

Batman: Útok na Arkham (2014)

Kvalitní komiksová věc jak už nějak od DC jsem si zvyknul je tu spousta postav, které kdo trochu DC comics zná. Celkem je tu i spoustu brutálních scen prostě se mi to líbilo je to jeden z těch lepších animovaných komiksů. Dost dobrý je i dabing postav, které prostě vypadaji višinutě tam kde mají být.

Transcendence (2014)

Hrozná nuda jsem myslel, že dvorní kameraman od Nolana odkoukal více než jen vizuální efekty, ale to se bohužel nestalo. Námět je hrozný je tu tolik nelogických věcí až z toho bolí oči vědci by měli byt chytří, ale prostě nejsou. No a Johnny Depp možna jsem moc kritický, ale je v každém filmu stejný už mě rozčiluje. Prostě je to slaba nelogická věc jak se vyvine umělá inteligence a nikdo prostě nic nedělá a dopustí to všechno.

Pár nenormálních aktivit 2 (2014)

Ujetina jako první díl opět nějaká ta vykrádačka spoustu černoškých keců a narážek na bíle a mexikánce. A opět nesmí chybět i nechutné forky, kde vrchol je jak Malcolm souloží s dřevěnou panenkou Abigail kterou jsme už viděli v horou V zajetí démonu u toho jsem se řezal jak hrom. 90 minut vesměs srandy.