Braindead - Živí mrtví (1992)

Asi jsem uchyl, ale tohle je přesně druh filmu, na kterym ulítávám. Tolik zvrhlý zábavy v jednom filmu, to je prostě úžasný !

Bad Taste - Vesmírní kanibalové (1987)

Nejvíc mi utkvěla v hlavě scéna s pitím vlastních zvratků a s mozkem, který bylo nutno fixovat, aby stále nevypadával. Jsou to nechutnosti a zvrhlosti, podávané na zlatém podnosu zábavy

Simpsonovi (1989) (seriál)

Kult jako prase !

Machři a šprti (1999) (seriál)

Tenhle seriál mě bral v době, kdy mi bylo, jako hlavním protagonistům a bere mě i po letech. Dokonce ještě víc, což se mi většinou stává obráceně. Hlavní dominantou seriálu jsou charaktery postav, ale také dialogy a nenuceně podávané příběhy. Pro mě absolutně nejlepší seriál o puberťácích, co jsem kdy viděl ! (Budeš příští rok chodit na francouzštinu? Nevim. Přemýšlím, že si dám němčinu, protože jsem ze čtvrtiny Němec. - Můžeš si na sebe hodit ručník? - Proč? Protože jsi nahej. Same, naše těla jsou pouhé slupky, které skrývají naše nadpozemské duše. Nebuď tak upjatej. Auf wiedersen.)

Monty Pythonův létající cirkus (1969) (seriál)

Veliká dávka humoru, který by se, byť nepatrně odchýlil, hned by byl trapný a ubohý. Pánové s Monty Pythonu, jsou však profíci a svému řemeslu rozumí

Futurama (1999) (seriál)

To je prostě bomba! Kam na to chodí. Tam kde Simpsonovi končí, Futurama začíná...

Tajemství Pravdy (2008) (seriál)

Já jsem byl spokojený. Jsem čtenářem fantasy, přečetl jsem už nějakých pár knih, ale knihu od Terryho Goodkinda, jsem nečetl. Vážení čtenáři, my víme, že umíte číst knížky a chápeme vaše rozhořčení, že seriál nedopadl podle vašich představ. Tak na to nečumte a běžte si číst. Co mám říkat já, když mi v seriálu zprasili mýho oblíbenýho Zaklínače. Jenomže i když vám zkazili seriálem váš oblíbený příběh, přesto má pro mnohé úroveň. Jasně, seriál je patetický, klišovitý, postavy nepřirozeně upravený. Na sekání do všeho živýho, je tam málo krve a já nevím, co ještě. Jenomže já neviděl lepší hraný FANTASY (protože jsem viděl lepší, ale anime) seriál. Nabídněte mi jiný, lepší, podobnýho ražení a já své hodnocení přehodnotím! .............sleduju 2.sezonu HRA O TRŮNY a musím zde snížit hodnocení alespoň o hvězdičku z maxima, protože to ani nelze srovnat :-)

Ajťáci (2006) (seriál)

Spolu s Červeným Trpaslíkem, nejlepší sitcom, co jsem, kdy viděl !!!