Amonit (2020)

I když je Kate Winslet za mě nejlepší současná herečka, tohle neutáhla. Chlad tady přímo sršel ze všeho- především z prostředí a vztahu mezi hlavními postavami. Silné 3 hvězdy, škoda.

Chlast (2020)

O tom, jak chlast po čase neovládáš ty ale on tebe se můžeš přesvědčit tady během dvou hodin. Mikkelsena jsem snad nikdy neviděla ve slabém filmu a tady hraje první ligu.

Vetřelci (1986)

Užasný film ke snídani, fakt lahůdka Nejlepší scény-vypnutí kamery, hlava panenky ve vodě, hlášky Bishopa a matka na konci. James Cameron má zářezů málo, zato každý na 5 hvězd.

Řím (2005) (seriál)

Až teď jsem konečně viděla toto!!! (natočené 2005) A je to šťavnatý seriál, držící se základních faktů i si hodně dobarvuje. Plno intrik, pletich, sexu, rodinných pout. Na: "I ty Brute!" - jsem čekala celou první sérii a.....No jdu na druhou sérii radši.

Ragnarök – Konec světa (2020) (seriál)

Seveřani umí. Umí tam dát ledové srdce, jsou to neokoukané ksichty a je to JEJICH mytologie. Hned jsem se zamilovala a překopala TOPku seriálů….

Hvozd (2017) (seriál)

Toto bylo zklamání. Děj by šel ale postavy nanic. Hlavní detektiv s nelogickýma tahama. Matka pohřešované hysterka na facku. No průměr a to slabý. Ach jo

Velký útěk (1963)

Velký útěk a hlavně dlouhý útěk .164 min? Na válečný kousek je tam za mě málo akce na úkor konverzace. Ale sedělo to tam. Herecké esa. Velká přátelství a ke konci pěkně napínavé. A ten konec…. (Sorry ale podmínky ve vězeňském německém táboře tu působily idylicky)

Řbitov zviřátek (2019)

Čistý průměr. Nemůžu snímku odpárat posledních 20 minut nadupaných akcí, hnusárnama a kvalitních lekaček. Ale stejně tak mu neodpustím první dvě třetiny stopáže, které vůbec nepřinesly kingovskou atmosféru a kouzlo, i přesto, že spousta vět bylo slovo od slova z knihy. Prostě to nebylo ono a u knížky, kterou tímto tisíckrát doporučuji, jsem se bála mnohem víc.

Dogville (2003)

Nejpravdivější film o lidech a lidské povaze, co jsem viděla, který mi jen potvrdil mé oblíbené přísloví - Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. Jasné místo v mé topce.

Robin Hood (2018)

Ničím originální scénář, plytké dialogy, ani pidi plamínek (natož pak jiskra) mezi hlavní dvojicí a akční scény příšerné (málo money?). Robin Hood je pro mě jen filmem, kde jsem zjistila, že Taron Egerton je bohužel jen sexy týpek, který mě sice ohromil v Kingsmanovi, ale průměrný snímek jen svým herectvím utáhnout absolutně nedokáže. Moc se ale těším na Rocketmana (2019), kde mu strašně ráda dám možnost, aby mě přesvědčil o opaku. Dvě hvězdy jsou za pár vtipných hlášek a úžasného záporáka.