• Pohádka

Santa versus Sněhulák 3D (2002)

Neskutocna blbina. Strasne som sa nudil napriek tomu, ze to bolo kratke a trojrozmerne.

Ostrovní zprávy (2001)

Priemerny film, par svetlych momentov a dobri herci. Na druhej strane niektore sceny su vyslovene trapne a strasne umele.

Válka světů (2005)

Okrem vybornych efektov na tom filme nebolo nic vynimocne.

Muž v ohni (2004)

Som prekvapeny tolkymi dobrymi reakciami. Podla mna je to dost nezvladnuty film. Po "zabiti" dievcatka sa nahle zmeni zaner a je z toho hlupy akcny film, aby sa to uplne nakoniec zvrtlo na neznesitelnu melodramu. Az na herecke vykony podpriemer.

Úžasňákovi (2004)

Ano je to skvely film po vsetkych strankach, ale Toy Story 2 zostalo pre mna stale neprekonane. Aj ked sa to tazsie porovnava kvoli miernemu "zanrovemu posunu" .

Okno do dvora (1954)

Skvely film. Len skoda, ze som predtym videl Allenovu Tajomnu vrazdu, pointa bola viacmenej jasna.

Americká krása (1999)

Má to síce drobné (naozaj len drobné) chybičky čo sa réžie týka, ale inak je to skvelý film. Hlavne scenár a herci.

Amélie z Montmartru (2001)

Veľmi ťažko hľadať slabé miesta. Asi najlepší francúzsky film posledných rokov, ktoré bolo možné u nás vidieť v bežnej distribúcii.

Jak jsem balil učitelku (1998)

Pár dobrých miest, inak trochu rozťahané a nudné. Určite slabšie ako Taká normálna rodinka.

Air Force One (1997)

Priemerný akčný film - iné sa od Petersena už asi ani čakať nemožno.