Hon na Šakala (1997)

Překvapilo, a že docela hodně. Zajímavý a především napínavý příběh plný zvratů s povedeně zahranou přeměnou osobnosti hlavního hrdiny a sympatickým hodným záporákem Donaldem. Příjemný thriller na víkendový večer.

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Nevěřil bych, že se může až 3. díl stát tím nejlepším z trilogie, ale je to tak. To co Singer nezvládal zvládl Ratner na výbornou. Parádní zápletka, megalomanské efekty a bitky a ještě o kousek lepší herecké výkony. Pecka.

X-Men 2 (2003)

O kousek lepší než první díl, ale pořád to nebylo dokonalé. Bojové a akční scény jsou epičtější. Propracovanější příběh sice někomu může připadat pomalý, ale rozhodně není na škodu dozvědět se něco o Wolverinovi a o pomalu se rozjíždějící válce. A McKellen konečně dostal prostor ukázat se jako cool badass.

X-Men (2000)

Jsem jediný komu se nelíbily bojové scény? Vždyť všichni po ráně od Wolverina létají úplně divně. Ale jinak nemám rozhodně co vytknout herecky, příběhově velice kvalitní film. Povinnost pro každého fandu komixů.

Casino Jack (2010)

Opravdu zdařilý film podle skutečných událostí s jako vždy dokonalým Spaceym. Tenhle film má všechno. Podle mě by si zasloužil být nad 70%.

Bitch Slap (2009)

Nezaregistroval jsem jediný obličej :-D

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Pro mě asi největší překvapení za posledních pár let. Kdo by to byl řek, že Češi dokáží natočit film, na který se dá koukat a výborně se u něj bavit? Tohle není žádný Troška nebo Vievegh, takhle by měly vypadat všechny naše filmy. Královská zábava pro úplně každého.

P.S. Miluji Tě (2007)

Neskutečně krásný příběh, u kterého téměř nejdou zadržet slzy. Nejnádhernější romanťák, jaký jsem kdy měl možnost vidět a nevěřím, že ho někdy něco předčí.

Liga spravedlivých: Zánik (2012)

Hodnoceno v porovnání s ostatními superhrdinskými animáči a musím říct, že Doom se opravdu vyvedl. Výborná zápletka se slušnou animací a podmanivým soundtrackem, dokáže hravě konkurovat mnohem větším a dražším peckám. Výborná zábava na prázdninové odpoledne.

Big Lebowski (1998)

Aneb jak slepý k houslím přišel. Tisíce problémů cizích lidí, ale všechny je odnese Dude. Ale ten koberec se mu tam vážně hodil vy bastardi.