Oni žijí! (1988)

"Přišel jsem si sem zažvejkat a nakopat vám prdel. A došla mi žvejkačka." XD XD

50/50 (2011)

No žádná extra pecka, ale vcelku příjemná podívaná.

Bonnie a Clyde (1967)

Moc hezký příběh, atmosféra 30.let, skvělý soundtrack (Foggy Mountain Breakdown), A ta Faye Dunaway fakt stála za to! Dodatek: Za finální scénu a za Faye přidávám pátou hvězdu.

Nabitá zbraň 1 (1993)

Je jen málo opravdu dobrých parodií a tahle mezi ně rozhodně nepatří. U pár scén se trochu pousmějete, ale zbytek je jenom trapnohumor. Asi něco jako ,,Jo Dee Fostar". Jediné co bych vyzdvihnul je Emilio Estevez, tomu to sedlo.

Bůh odpouští, já ne! (1967)

Ani jsem netušil že na nejlepší spaghetti westerny narazím u Ternce Hilla a Buda Spencera.

Trumfové eso (1968)

Jeden z těch nejlepších spahhetti westernů. Terence Hill a Bud Spencer zde nechali bejt své komediální výstupy a vzali roli s vážným pojetím. Bud byl vždycky ten větší drsňák, ale tady má Terence Hill takovej pohled, že by mohl jít na olympiádu v zírání s Clintem Eastwoodem. Do toho jim jěště sekunduje nezapomenutelný Eli Wallach. Od prvních minut pětihvězdičkový western, závěr minimálně šestihvězdičkový.

Bílé peklo (2001)

Tak tohle se prej doopravdy stalo, nějakej Cornelius Rost si v roce 1944 vyšlápl takovouhle procházku skoro přes celou Sibiř a šlapal to tři roky. Jestli to fakt takhle bylo, tak je mi toho chlapa kurevsky líto.

Ed Wood (1994)

Velkolepý film o ,,nejhorším" režisérovi všech dob. Johny Depp byl jako Ed Wood dobrej, Martin Landau jako Bela Lugosi ještě lepší, mě však z celáho filmu utkvěl v hlavě nejvíce Vincent D´Onofrio, který úžasně zahrál Orsona Wellese, dokázal napodobit jeho gesta i mimiku tak, že jsem na chvíly uvěřil že u stolu sedí skutečný Orson Welles. I když byl ve filmu sotva pár minut, tak je tenhle výkon naprostým příkladem Stanislavského herecké metody. Nevidět to, nikdy bych nevěřil.