Terminátor (1984)

Dobrý nápad, realizace nic moc. Děj by se dal shrnout maximálně do dvou vět. Ve své době byl jistě velkolepý, dnes mě tedy rozhodně nijak nenatchnul.

Lady XXL (2006) odpad!

Příběh o tlusté ošklivé hloupé černošce. Tohle může zabrat jedině v Americe, protože tam je takových hodně. Mám pocit, že to byl pokus o napodobení Bridget Jonesové - větší, tmavší a pitomnější. Celkově dost trapné a absurdní. I když je fakt, že kdo jiný než afričan by mohl chtít takový prase, určitě ne ale doktor, spíš nějaký zoufalec.

Kouzelný puding (2000)

Docela příjemná pohádka. Mám ohromnou chuť na čokoládový puding. :-)

Matrix (1999)

Naprosto skvělé sci-fi, originální a dobře propracovaný nápad, efektní triky. Kéž by tak chtělo být více takových.

Matrix Revolutions (2003)

Jen další prodlužování trápení již tak dost znectěného fenomenálního prvního dílu. Jako když vás někdo řízne a pak se vám v ráně začne hrabat. A když už máte pocit, že utrpení končí, začne nanovo. Děj stále nulový, efekty už vás nijak nepřekvapí.

Matrix Reloaded (2003)

Naprosto zbytečné pokračování velkolepého díla. Děj prakticky žádný. Scény, kdy se na sebe Neo a Trinity sápou jsou úplně mimo mísu. Původní film byl originální a nápaditý, pokračování jen parazituje na jeho úspěchu. Vlastně spíš dojem z prvního dílu kazí. Co ale nelze tvůrcům upřít jsou efekty, v kině to musela být bomba, doma v televizi to zas až tak nevynikne. Původně jsem chtěla dát 3*, ale vzhledem k tomu, že film ani po více jak dvou hodinách poměrné nudy neměl konec, víc jak 40% si nezaslouží.

Návrat do budoucnosti II (1989)

Trochu zbytečné pokračování úspěšného filmu. Děj téměř nulový, ale i tak docela příjemná podívaná.

Gympl (2007)

"Válku na ně! Totalitu a pak válku!" Snaha ukázat, jak to chodí na dnešních gymplech. Dospělé role jsou skvělé, ale většina představitelů žáků gymnázia stojí za nic. Dala bych 2*, ale přidám ještě jednu za hudbu, i když to neni úplně můj styl.