The Legend of Marilyn Monroe (1966)

Zajímavý dokument, ale chybělo mi tu několik faktů, například co se týče posledních dnů Marilyn, to tu bylo oříznuto na minimum. Jinak zase pár zajímavých informací.

Princ a tanečnice (1957)

Marilyn Monroe + Laurence Olivier = lepší to ani bejt nemůže. Marilyn je tu tak krásná a roztomilá, až se mi z toho při každém sledování filmu točí hlava (a to prosim pěkně nepřehánim). Úžasně zahrané oběma. To co tady nasral pan Oskar je snužka krásně seskupených hoven, tak se nenechte odradit kvůli jednomu "odborníkovi" (pozor má fejsbůkovou stránku s názvem KLASICKÝ HOLLYWŮD), co si dokonce i někde dokázal přečíst, že s Marilyn byly během natáčení problémy. Že z toho pak pokaždé vyleze čistá filmová magie a že do ní od začátku rýpali a znemožňovali ji, ať už přišla na jakýkoliv plac, na to už pán asi sere. Krom toho nechápu, jak přišel na to, že tohle je považováno za její nejlepší herecký výkon, to se říká o Zastávce v Kansasu jen pro informaci, i když tenhle patří rozhodně k úplné komediální (a ne jen to) špici celé kinematografie.

Můj týden s Marilyn (2011)

Krása tohoto filmu spočívá hlavně v tom, s jakým citem a porozuměním pro Marilyninu osobnost byl natočen. Každý záběr s Michelle Williams je jako úklona k božské Marilyn. Přenádherný film, natočený úžasně stylově, perfektně zahraný a vzdávající holt té jediné nejúchvatnější Normě Jean a jejímu dokonalému výtvoru Marilyn Monroe.

V zajetí démonů (2013)

Od prvního Vymítače ďábla tu nebyla lepší duchařina. Z tohodle filmu bude hororová klasika.

Lesní duch (2013)

Originál Lesního Ducha je jedna z mála hororových klasik, co mě nikdy moc neoslovila a možná právě proto, jsem se tak dobře bavil u tohoto remakeu. Atmosféra podle mě přinejmenším stejně hustá, jak v originále a krve víc než požehnaně. Pro mě lepší jak původní film.

Sígři ve výslužbě (2013) (pořad) odpad!

Tohle nenávratně ukončuje sérii mích sedmi pětihvězdičkových hodnocení.

Olověná vesta (1987)

Nevěřil jsem, že je to možné, ale po zhlédnutí tohoto snímku mi spadla čelist. Jak to ten Kubrick dělal? Další právoplatné mistrovské dílo.

WWE Payback (2013) (pořad)

Konečně PPV show, kterou jsem si naplno užil (skoro). Až na Ryback vs Cena všechny zápasy výborný. Punkův návrat neuvěřitelnej!