85. Annual Academy Awards (2013) (pořad)

Oskaři opět vypadali skvěle! Celý to bylo fajnový a noblesní, co mě ovšem nasralo, bylo že se akademie do smutečního vzpomínkového obřadu zesnulých za minulý rok neobtěžovala uvést Larryho Hagmana. Jinak naprostá spokojenost.

Requiem za sen (2000)

To co se mnou tenhle film udělal se ještě žádnýmu jinýmu nepovedlo a už ani nepovede. Hodinu a čtvrt jsem ani nedutal, a pak jsem ztuhnul a málem se pozvracel. Po skončení filmu jsem se 15 minut válel na zemi a byl uplně mimo, potom jsem se šel umejt a sprchoval jsem se v uplný tmě, všude bylo zhasnuto a takhle to se mnou setrvávalo asi až do 21:15 (přičem film skončil asi ve 20:00). Nejsem si jistej jestli tohle chci ještě někdy zažít, ale tohle je opravdu veledílo.

The Orphan Killer (2011)

Vraha jsem opravdu žral, no ale zbytek to je teda síla. Ta uřvaná píča v hlavní roli mě srala neuvěřitelnym způsobem a když to vypadalo, že jí ten sirotčí vrah rozkřápne palici sekyrou ono hovno kurva drát místo toho ho zastřelí z ničehož nic obživlej policajt. O příběhu nelze ani mluvit a atmosféra byla udupána debilním metalem, kterej v hororech nemá co dělat (sám metal občas poslouchám mimochodem, takže to opravdu není tím, že bych byl proti němu zaujatej). Na druhou stranu mordy byly úžasný a pan popravčí, jak jsem již zmínil, taky, ovšem celkově pro mě velký zklamání.

Texaský masakr motorovou pilou 3D (2013)

Původní komentář jsem smazal, protože po druhém zhlédnutí moje nadšení značně opadlo, i tak to byla super (sračková) jízda.

Gremlins 2 (1990)

Stejně skvělé jako jednička. Goldsmithův roztomilý hudební doprovod ke každému kroku Gizma je prostě překrásný.

Vánoční loupež (2007) (TV film)

Docela překvapení, celkem originální námět a dalo se na to koukat, ale abych jenom nechválil, dvojice dětí mě srala pokaždý, když jsem je viděl.

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)

"Welcome home Lita" Doug Bradley je prostě borec a v tomhle filmu jasně kraloval. Brutální nářez nejvyššího kalibru a teď bacha SPOILER! Že zemřou všechny hlavní postavy (až na Litu, která skončí ještě hůř) a jediní vrahouni zůstanou v plném počtu jsem opravdu nečekal a udělalo mi to nemalou radost :) Už se těším na šestku.