Deník mrtvých (2007)

Film podle mě dost slušný, ale potápí ho příšerní herci a nelogické chování postav.

Rampage (2009)

Tak tohle, byla fakt bomba. Od Bolla jsem něco takovýho, vážně nečekal, ale na druhou stranu, jsem asi jeden z mála, co s ním nemaj problém. Brendan Fletcher zahrál psychopata naprosto skvěle a užíval jsem si každou chvíly, kdy byl na plátně (v mim případě na obrazovce). Takže shrnuto, podtrženo, fantastická podívaná.

Smrtonosná zbraň 3 (1992)

Sice už né, tak dobré jako předchozý dva díly, ale pořád výborný film.

Smrtonosná zbraň 2 (1989)

Ještě lepší než perfektní jednička. Vrchol akční kinematografie!

Jak jíst smažené žížaly (2006)

Normálně tyhle rádoby vtipný komedie pro děti přímo nesnášim. Co si, ale pamatuju, jak jsem se na to koukal, tak mě to docela bavilo. Na druhou stranu, naprosto chápu to nízký hodnocení.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Ačkoliv všechny pasti jsou výborný, tak podle mě je 4.0 společně s jedničkou nejlepší. Zápletka pro akční film naprosto dokonalá a velice sympatický obsazení (Bruce Willis, Timothy Olyphant, Mary Elizabeth Winstead). Paráda!

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Po čtyřech trapnejch rádoby Prcičkách, který se tak akorát přiživovali na slavnym jméně, jsou zpět! Čekal jsem od toho fakt hodně a dostal jsem ještě víc. Do teď byla mým oblíbeným dílem trojka a po téhle naprosto mimořádně vydařené čtyřce musím změnit názor. A velmi mile mě překvapilo zdejší hodnocení, zatím 611 uživatelů ohodnotilo film a má 86 % což už, ale vážně o něčem svědčí.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Už jsem přestal počítat, kolikrát jsem si tenhle film pustil znova, jen abych zjistil co mi na tom nesedlo. První polovina filmu je podle mě naprosto skvělá. Vetřelci se množí a Predátor se chová jako Predátor. Ale ve druhé půlce se něco podělá a já sám přesně nevím co. Dost se mi nelíbilo, že Vetřelce jsme prakticky pořádně vůbec neviděli, po většinu filmu maximálně jeho tlamu, nebo Predaliena (kříženec mezi Vetřelcem a Predátorem). Jinak až do finálního souboje nebýt těch ustřelenejch hlav a nechutností, tak bych se celkem solidně nudil, ale naštěstí to tam bylo a podle mě to k tomu prostě patří. Poslední souboj Predátor vs Predalien celkem slušnej a otevřenej konec dává prostor dalšímu dílu, což jsem jedině rád.

His Name Was Jason: 30 Years of Friday the 13th (2009) (TV film)

Tak tohle byla bomba. Ani si nedokážu představit jak líp by se daly oslavit Jasonovi třicátiny. Spousta známejch tváří a uváděl to mistr Tom Savini. Nakonec ještě hlášky jednotlivejch postav, no prostě super.

Frankenstein (1994)

Úžasnej film, prostě úžasnej.