Freddyho smrt - Poslední noční můra (1991)

Já vim, že je to asi fakt hroznej film, ale když jsem se na to po nějaký tý době podíval znovu, tentokrát v angličtině a na blu-rayi, tak jsem se skvěle bavil. Freddy má super hlášky a docela se tam i vyřádil. :) Což je více méně všechno, co bych od tohohle dílu čekal. Jenom to mohlo bejt braný víc vážně, ale hlášky jako: "Every town has an Elm street" to prostě zachránily.

Stan Helsing (2009)

Teda je to vážně naprostá debilita a místama mě to jako fanouška opravdu všech postav parodovanejch v tomto filmu, až uráželo ale je to jenom taková kravina za účelem pobavit a to se sakra povedlo, navíc legendární Leslie Nielsen (tentokrát v trochu zvláštní roly servírky :D)

Vyvrženci pekla (2005)

Výbornej film. Timhle dělem si mě Rob Zombie teda fakt dostal. Naprostá skvělá hudba a nehorázně hnusný a nechutný okamžiky. Nutno podotknou, že tohle je fakt jenom pro otrlý. Navíc hodně dobrý herecký výkony (hlavně William Forsythe, ale ani Leslie Easterbrook nebo Sheri Moon Zombie se nenechali zahanbyt). Dokonce je tam i Michael Berryman (kterej aby byl zrůda, nepotřebuje, ani žádnou masku) a Danny Trejo. Vyvraždovačka v bordelu za doprovodu hudby, se fakt povedla. A poslední scéna když ty úchylové jeli naprosto zřízený autem a hrál k tomu Free Bird od Skynyrdů mě totálně odrovnal. Pak také neuvěřitélná scéna s vyděšenou holkou, co měla na hlavě přidělanou masku z obličeje manžela a potom jí rozjel tyrák tak, že byla po celý silnici. Je zvláštní jak se ve člověku změní pocity o těch vrazích ke konci, když se úplně všechno obrátí a jsou loveni právě oni. V tu chvíly jsem s nima dokonce favorizoval. No prostě na natočení takovýhleho filmu, má koule asi jenom Rob Zombie. SKVĚLÁ PRÁCE.

Cliffhanger (1993)

Tenhle film mě dost překvapil, už dlouhá léta jsem se připravoval že se na to podívám ale došlo k tomu až teď. Začátek mě nějak zvlášť nenatchl, až do chvíle kdy se na scéně objevil, výbornej John Lithgow, který záporáky hraje prostě skvěle. A od té doby jsem se po celý film dobře bavil, ale trochu mě zaskočila scéna kdy nejdříve Stallone roseknul nohu jedomu padouchovi, ten se chvíly svíjel bolestí, a pak za ním klidně seskočil asi z desti metrů a dával mu samý highkicky tak nevim no.

Hlídač č. 47 (2008) odpad!

Tak tenhle film mě fakt překvapil, od něčeho takovýhleho bych fakt nečekal, že to bude takováhle sračka. Rodena mám rád, ale už dlouho jsem se u ničeho takhle nenudil. Ani nevim co všechno bych o tomhle filmu řekl, jenže mě to tak nehorázně nudilo, že jsem to za prví ani nedokoukal a za druhý jsem od třetí minuty přestal dávat pozor, protože jak jsem už zmínil, uplně nehorázně jsem se nudil. Obrovský zklamání.

Pošťák Pat (1981) (seriál)

Další hodně průměrnej pořad z kouzelný školky.

Valentýnská pomsta (1981)

Slušnej slasher. Dal jsem o hvězdu víc kvůli nízkému hodnocení. A některý mordy byly fakt šťavnatý.

Věc: Počátek (2011)

Byl jsem na tom v kině a musim říct, že jsem se málem posral strachy. Film má neskutečnou atmosféru, stejně jako původní Věc a k tomu dobré triky, slušné herecké výkony a moje oblíbená Mary Elizabeth Winstead. Už se těším na Blu-ray.

Krvavý Valentýn (2009)

Velmi dobrý remake, který podle mě překonal originál. Skvělá atmosféra, boží záporák a povedený otevřený konec.

Noční můra v Elm Street (2010)

Další film s onou pověstnou nálepkou remake, což je ostatně podle mě základem jeho neůspěchu. Pravda je, že ze strany teenagerů se žádných velkých hereckých výkonů nedočkáme (až na velmi talentovanou Rooney Mara, která zahrála velmi přesvědčivě, ostatně jako vždy), ovšem ve chvíly kdy se na scéně objeví Freddy (Jackie Earle Haley), tak je to úplně o něčem jiném. Ačkoliv mám starého Freddyho ještě radši, tak mi přišla jeho nová verze na současnou dobu, naprosto výborná. K tomu všemu ještě hraje skvělá hudba (upravená verze melodie z původních Nočních mur je dokonalá) a konec, když Freddy vyleze ze zrcadla, aby zabil Nancynu matku se mi také moc líbil, plus dobré triky zařídily moji maximální spokojenost. 10/10