Smosh (2005) (seriál)

Smosh má a vždycky měl lepší a horší chvilky. Když zrovna došlo na ty lepší, tak fajn, ale jak mám hodnotit jinak, když je většina, tak k uzoufání trapná?

Noe (2014)

Proč někdo dává Noemu odpad to teda nechápu. Aronofsky zfilmoval biblický epos dobře, ale narozdíl od jiných jeho filmů tu jde málo do hloubky charakterů jednotlivých postav, což je škoda. Nakonec si film budu pamatovat hlavně kvůli naprosto famóznímu vizuálu a na finální proslov Noa, který měl být celým vyústěním snímku si ani nevzpomenu.

Divergence (2014)

Vemte Hunger Games, odečtěte z toho cokoliv zábavnýho a vyjde vám Divergent. Týnejdžři maj zas po čem slintat. Chcípni Burgere.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Když jsem se dozvěděl, že třetí týmovka mých oblíbených vrtošivých dědků má bejt PG, tak jsem myslel, že mě i v mém náctiletém věku trefí šlak. Jinejma slovama čekal jsem, že by se něco mohlo podělat, ale že to bude takovejhle kolosální průser bych za boha neřek. Záporák Gibson naprosto nevyužitej, místo starého týmu tu po úvodní akci dostanem novej tým, o kterej naprosto nikdo nestál a co ještě k tomu stojí za uplný hovno, Banderas tu nevim proč hraje afektovanej odvar Pepeho a k tomu všemu trval finální souboj mezi Stallonem a Gibsonem asi 30 vteřin. Bravo! Po tomhle famózním zážitku jsou pro mě Expendables už vážně postradatelní. Ale pár světlejch mometů samozřejmě bylo, problém je, že se skoro všechny odehrály v jedný helikoptéře. "Les get tů da choppa!" Btw Ford je fajn, ale nemůžu se zbavit pocitu, že mi tam chybí Bruce Syfilis.

Billy Bathgate (1991)

Neprávem zapomenutá gangsterka o klukovi, co se vlastně náhodou dostane k mafii. Hrozně milé překvapení, ať po stráncé filmové, či jakékoliv jiné. Za mě jasných pět.

PG Porn (2008) (seriál)

James Gunn je pošahanej magor, co kálí kam se dá a já ty jeho fekálie žeru a ještě přitom mlaskám.

Kouzlo měsíčního svitu (2014)

Úvodní sekvence s kouzelníkem Wei Ling Soo alias Firth je brilantní, potom už se děj vyvíjí stejným směrem. Allenův scénář na mě tentokrát moc nezapůsobil a vlastně mi přišel dost průměrný, ale jeho režijní přístup prostě nemůže zklamat a hlavně díky němu je film rozhodně nadprůměrnou záležitostí. Ještě bych vyzdvihl skvělého Colina Firtha, jinak jako vždy se u filmu od Woodyho snad nedá nebavit a je to příjemně strávená hodinka a půl (+ pár minut). Po Jasmíniných slzách je Kouzlo měsíčního svitu teprve druhý Allenův film co jsem měl tu čest vidět a opět hodnotím stejně, každopádně mám co dohánět.

Hříšný tanec (1987)

Klasika v žánru romantických a tanečních filmů. Nehodlám na to kydat hnůj jenom proto, že je to "pro ženský".

Arrow (2012) (seriál)

Well, roll me over! Rodinná pouta s Robinem Hoodem.