Ali G Indahouse - Film (2002)

Po té až neuvěřitelné chvále mých přátel na tento film, jsem zažil obrovské zklamání, protože tohle je jenom trapná fraška. Ali G Idahouse je kompletně založen na vtipech, s až opravdu hodně nadměrnou sexuální tématikou, což by mi nevadilo, jenže v tomhle filmu mi to prostě nějak nesedlo. A když bych tohle porovnal s jinými filmy Cohena, tak je to jeho nejhorší film a odpusťte mi ten výraz REGULÉRNÍ SRAČKA!

Halloween II (1981)

Dost dobré pokračování horrorové klasiky. Nemocnice má v tomto filmu opravdu skvělou atmosféru a Michael tu má i celkem povedené mordy.

Halloween II (2009)

Pokračování remaku prvního dílu, je opravdu slabší. Podle mě, je vůbec největším mínusem tohoto filmu absence legendární Halloweenské melodie (objeví se až v závěrečných titulkách) a dost podivným stylem žijící Laurie (působí jako feťačka, co se bojí masa). Na druhou stranu se mi moc líbilo, že Michael tu dostal hodně prostoru a pěkně brutálně se vyřádil (proti jeho dost rozporuplné vyzáži nic nemám). Takže abych to shrnul, H2 je solidní pokračováním remaku, jenom kdyby na sobě neměl tu nálepku REMAKE, stejně jako první díl.

Freddy versus Jason (2003)

Velmi očekávaný souboj dvou horrorových legend. A jak to dopadlo? Přímo výborně. Freddy hláškuje ještě víc než kdy před tím a Jasonův bodycount mi opět vyrazil dech. Ale naprosto jsem nepochopil, že Freddy za celý film zavraždil jednoho člověka. Já vím že nikdy nemíval bůh ví jak početný bodycount, ale tohle. Pak je další věc, že hlavní hrdinku jsem nemohl naprosto vystát. Ale to je asi, tak všechno co bych filmu vytkl, zbytek byla naprosto skvělá řežba a filnální souboj byl doslova EPICKÝ. Já osobně jsem fandil Freddymu (kterého ještě stále hrál Robert Englund) a u jeho hlášek jako třeba: "Welcome to my world bitch" jsem byl doslova dojat.

Halloween (2007)

Tento film mě obrovsky překvapil, po zhlédnutí Carpenterovi klasiky, bych vážně nečekal, že remake by mě mohl takto dostat. První polovina filmu je na něm asi úplně nejlepší. Vypráví o Michaelově dětství (Michaela hraje výborný Daeg Faerch), které nebylo, tak růžové jako v originálu (hrozně se mi líbil William Forsythe v roli zlého nevlastního otce). No a druhá polovina je už hlavně o tom, jak Michael nahání svoji sestru. Obrovským plusem tohoto filmu je jednoznačně hudba: Love Hurts, ale hlavně slavná melodie Halloweenu.