Hellraiser: Pekelný svět (2005)

Tak nakonec si u mě Rick Bota napravil reputaci, protože "Pekelný svět" je podle mě jednoznačně jeho nejlepší Hellraiser. Už ve chvíli kdy jsem si přečetl, že v tom hraje Lance Henriksen jsem si začal dělat naděje, že by to mohlo bejt aspoň koukatelný, ale fakt mě překvapilo, že jsem se naprosto skvěle bavil. Pravda Pinhead a jeho kamarádi z říše bolesti tu byli spíše ve vedlejší roli, ale i tak jsem si je dost užil a Henriksen byl super záporák, takže u mě maximální spkojenost.

Prokletí domu slunečnic 2 (2009)

Jednička byla naprostá vykrádačka ale dalo se to, tohle už je aspoň malinko originální. Bohužel film je uplně o ničem a skoro po celou dobu jsem se hrozně nudil. Další věc je že s Messengers to nemá nic společnýho a von vůbec ten českej název "Prokletí domu slunečnic 2" je uplně mimo, mělo by se to jmenovat Prokletí kukuřičného pole nebo tak nějak. Na druhou stranu jestli chcete u něčeho uplně vypnout tak tohle se na to perfektně hodí. Přece jenom ten strašák se fakt povedl :) Lepší dvě hvězdičky.

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Výbornej horrorovej muzikál. Na muzikály jsem nikdy nekoukal a když, tak mě to nebavilo, ale tohle je jiná. Naprosto skvělej Johnny Depp a výborný songy. Navíc super gore efekty, takhle pěkný podříznutí jsem už dlouho neviděl.

Piraňa 3D (2010)

Suprová horrorová komedie, která si na nic nehraje. Kozy a přerostlý pirani = super kombinace + ňáký ty nechuťárny a hodně dobrý obsazení pro takovejhle film. Prostě paráda.

Halloween: Prokletí Michaela Myerse (1995)

Když jsem to viděl poprvé tak se mi to vůbec nelíbilo, ale teď jsem se na Prokletí Michaela Myerse podíval znova a musím změnit hodnocení. Skvělé gore scény (které nejsou pro Halloween uplně typické), výborná atmosféra a asi nejdrsnější a nejsurovější díl celé série (když nepočítám remake).

Blade (2006) (seriál)

Upřímě mě to bavilo víc než kterýkoliv film z téhle série, ale to z toho nedělá dobrý seriál.

Žár (1981)

Upřímě jsem čekal mnohem víc, ale stále je The Burning dobrý slasher. Při scéně kdy ten spálenej maník pomasakruje nůžkama asi pět teenagerů najednou mě fakt zamrazilo. Na druhou stranu mě hrozně nudily nekonečné scény s táborníky.

WWE Elimination Chamber (2012) (pořad)

Nevim proč tam máte napsanýho Adama Copelanda, když už skončil a nebyl tam. Jinak celkem povedená PPV.

Hellraiser: Návrat mrtvých (2005)

Rick Bota uspěšně zkurvil další díl Hellraisera. OPĚT! Celej film byl pro mě jenom čekánim na Pinheada a velkej návrat jeho družiny, kterýho jsem se dočkal po čekání bez mála hodiny a čtvrt, asi na pět minut.