Agent WC 40 (1996)

Hrozná sranda jako vždy s Lesliem. R.I.P. Leslie Nielsen :(

Hory mají oči (1977)

Já jsem viděl dříve remake než tohle a musím říct, že i přesto že remake je plný krve, tak u tohodle jsem se bál více. Wes Craven je pro mě král horroru a umí neskutečně dobře vybudovat atmosféru, která je velkým plusem tohoto filmu. Já si dovolím tvrdit, že se kvalitou minimálně vyrovná Texaskému masakru motorovou pilou. Podle mě trochu nedoceněný snímek, navíc můj oblíbenec Michael Berryman. Snad jediná věc, která mi na tom moc nesedla byl ten konec, no to ale stejně nemění ten fakt, že tento film je aspoň pro mě mistrovským dílem.

Poslední dům nalevo (2009)

Upřímě jsem čekal, že tenhle film bude úplně o něčem jinym, ale bavil jsem se skvěle. Jednou z velkých předností The Last House on the Left je výborná atmosféra a velice zajímaví děj, který se stále více stupňuje, až se dostane k nelítostnému souboji o život v onom domě. Po pravdě jsem se u toho vůbec nebál a čekal jsem že to bude něco jako Vyvrženci Pekla, býval bych ani neřekl že to byl horror. Film to ale byl výbornej.

Hory zalité krví (2009)

Hodně dobrej slasher s výbornym záporákem. Po celou dobu jsem se výborně bavil, akorát ten konec mi přišel trochu divnej.

Paranormal Activity (2007) odpad!

Nudný, nezajímaví, stupidní, divný, nezáživný, trapný a takhle bych mohl ještě dlouho pokračovat. Hit mezi teenageri, což bohatě stačí jako pádný důvod, proč se na tenhle film, za žádnou cenu nedívat.

Avatar (2009) odpad!

Nesnášim ty modrý skřety.

Delfín Flip (1995) (seriál)

Musim říct, že jsem to míval docela dost rád.

Dr. House (2004) (seriál)

Nevim proč, ale House se mi nelíbí a vůbec mě to nebaví.

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Nováci se očividně snažej bejt tzv. cool, tim že dělaj rádoby pohodový zpravodajství, kde si tykaj a maj tam teplýho Karla Voříška (nejspíš proto aby byli otevřený všem lidskejm i nelidskejm skupinám). A ty zprávy to je taky neskutečný: v zoo se narodila žirafa (nic proti zvířátkům :D), pán s největším počtem hrnečků ve střední evropě atd. a to ani nemluvim o tom jak jim to furt vypadává.

Noční můra v Elm Street 2: Freddyho pomsta (1985)

No teda, ještě, že tam byla ta legendární hláška: "You are all my children now" a vyvražďovačka na pařbě. Kdyby to tam nebylo, tak dám minimálně o dvě hvězdy míň. Jinak teda naprosto chápu, že se lidem nelíbilo to, že v tomhle filmu uplně eliminovali svět snů.