Vejška (2014)

Lepsi, nez jsem cekal.

Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)

Velmi dobrý seriál se spoustou skvělých herců. Přišlo mi ale, že velké části z nich nedovolil ukázat jejich možnosti (Abrhám, Ráž, Vala, Moučka, Čepek, Rosůlková a mnozí další) a tak více než co jiného spíše jen doplňovali snovou sestavu. Pro mě byly vynikající první tři díly. Ten předposlední a zvlášť ten poslední mi oproti předešlým přišly místy zkratkovité, málo vysvětlené nebo nedořečené. S koncem seriálu se u mě bohužel nedostavil ten správný pocit dobře dopovězeného příběhu. Dát postavám a osudům lidí z jednoho domu trochu víc prostoru, byl by to klenot bez kazu. 80 %

Kung Fury (2015)

Bezkonkurencni akcni majstrstik!

Aquaman (2018)

Velký mokrý špatný. Přístupnost do 12 let.

Kick-Ass (2010)

Syrovej narez. Asi jedinej film o komiksovejch hrdinech, kterymu se da tak nejak verit. 75 %

Ant-Man a Wasp (2018)

Dobry a celkem zabavny dobrodruzny film pro deti s lehce přehnanou stopazi. 60 %

Captain America: Občanská válka (2016)

Hodně zvláštní. Na jednu stranu poměrně zajímavý konflikt mezi hlavními postavami, na druhou stranu jeho určitá prostoduchost, kdy se jednotlivé hlavní postavy až moc jednoduše nechají rozdělit a postavit proti sobě. Navíc jejich souboje, kdy v podstatě nikdo nikoho neporazí, jsou prostě nuda. No a není možné přehlédnout uprchlíka ze sadomaso salonu, kterej to všechno, kdy je na scéně, sráží na úroveň úsměvný frašky. 65 %

Ant-Man (2015)

Čekal jsem od toho málo, ale příjemně mě to překvapilo. Jak je v tom humor a není to moc na vážno, je už z poloviny úspěch jistý. Jo, tenhle film se povedl a může klidně fungovat i samostatně, bez ohledu na to, zda znáte marvelovský svět nebo zda ho máte nebo nemáte v oblibě. 80 %