• Fantasy

Rychle a zběsile 6 (2013)

Já jsem viděl jenom jednou v kině a po valnou většinu stopáže jsem měl na tváři vánoční úsměv, a když se prali nakonci v letadle tak už sem viděl ježíška. Spokojenost, příběh stojí za prd ale práci si s tím dali, když chcete něco vážnýho tak jděte na csfd do sekce drama :) 90%

Muž z oceli (2013)

Tenhle film má i slabší chvilky ale když se rozjede tak mi svítila moje dětská očička, nechci srovnávat s Avengers nebo tak, ale bluray a bonusy si koupim aby měl Henry na novou pláštěnku :)

Sinister (2012)

Před koncem filmu, všude jsem měl zhaslá světla pro efekt na mě bafla moje sestra a já jsem vylítnul z pokoje a schoulil se na koberec. Já nejsem moc na horory ale čas od času mám chuť se bát a to Sinister dokáže zařídit perfektně a ta atmosféra celého filmu mě strašně dostala 10/10

Iron Man 3 (2013)

Konečně, a je to super, odkazy na Avengers, ve 3D v Imaxu ten film nemá chybu, i když je to u mě za pět tak musim vytknout slabší záběr a ne úplně využité 3D, ale jinak je to boží zboží a potřebuju to na blueray.

Pár nenormálních aktivit (2013)

Já vám nevim, na jednu stranu jsem se občas neudržel a brečel sem smíchy ale někdy je to roztahaný a vtipy váznou, asi nejradši mám pasáž jak toho ducha ignorujou a vymítání :)

Paranormal Activity 4 (2012)

Dost nízké hodnocení, já nejsem žádný zarytý fanda ale pořád je to dobře odvedená práce a já se u filmu nenudil ba naopak.

Mama (2013)

V půlce filmu jsem si musel odskočit a byla tma a já dospělý chlap jsem si musel všude rozsvítit a každej okamžik si pro sebe připomínat že je to jen film :) , duchařina jak se patří. 8/10

Kráčející skála (2004)

The Rock mlátí všechny klackem a zaslouží si jenom necelých 60% ? Co na tom proboha hledáte ? Klasická řežba + Johnny Knoxville =75%