Gran Torino (2008)

Musím sa priznať že v prvej polovici som nedávala moc pozor a táto časť mi pripadala trošičku nudná, prebudila ma až pasáž ked tí krivookí číňania či čo to bolo okradli a takmer zmlátili Taa. Neskutočne ma šokovalo ked tí gangstri takmer rozstrielali celú tú rodinku a ako doriadená prišla Sue domov (!) Večne nasratí Clint Eastwood zaklincoval svoj posledný plán ako dostať mladých do väzenia (šok) ! Clint je mrtvy... 80%

Čistá duše (2001)

Z počiatku by ma ani nenapadlo, že celá tá zápletka s hladaním tajných kódov v novinách by sa mohla odohrávať iba v hlave Johna Nasha. Krásna Jennifer Connelly sa snaží pomáhať jej schyzofrenickému manželovi, matematickéhmu géniovi.. Je to krásny film, ktorý by si mal pozrieť každý kto zbožňuje Forresta Gumpa.

Mary a Max (2009)

Krásny a pravdivý film reálneho života. Mary bola tiché a škaredé malé dievča, ktoré nemalo jasno ako sa rodia deti a jej jediný kamarát bol 44 ročný Max, ktorý býval tisíce kilometrov daleko a Mary si sním dopisovala celý život. Tento animovaný film presne opisuje odvrátenú stránku života ľudí na ktorých sa neusmeje šťastie. Krásné.

Kamarád taky rád (2011)

Mila Kunis a Justin Timberlake sú jednoznačne lepšia dvojka než Ashton a Natalie. Príjemná vtipná odlahčená komédia, ktorá nebola čisto "len" o sexe ale takisto tam bola veľmi dojímavá zápletka medzi vzťahom Dylana a jeho otca. Krásna Mila Kunis pôsobila vtipne a pôvabne. Skutočne veľmi sa mi to páčilo.

Auta 2 (2011)

Jediné čo sa mi na tomto animáku páčilo bolo pekné vyobrazenie miest Tokyo, Londýn, Monaco..Dialógy boli niektoré trápne aj samotný Mater bol trápny. Chlapy si tu samozrejme prídu na svoje ale ženské moc nie. Niektoré časti boli svetlé a niektoré zas nie, smiala som sa naozaj málo.

Super 8 (2011)

nemastné, neslané. Očakávala som omnoho viac od nádejného režiséra.., možno sa mi tam nepáčili amatérske deti v hlavnej úlohe. Skutočne tento film somnou ani nepohol...

Frajer Luke (1967)

Luke bol naozaj frajer! Ved predsa zjedol 50 vajec!...v prvej tretine filmu som sa trošku nudila ale ked Luke jedol jedno vajce za druhým už to bolo lepšie ;) Je to frajer...a ten jeho úsmev ;)

Funny Face (1957)

Prečo mi energetická a charismatická Audrey Hepburn neustále vyráža dych? Kombinácia Audrey Hepburn a Fred Astaire, robíte si srandu? Krása, krása, krása. Milujem tento muzikál, i keď dej mohol byť trochu lepší.

Rocky Horror Picture Show (1975)

Veľmi veľmi originálny muzikál svojho času. Ale nebolo by to ono bez Tima Curryho. Susan Sarandon sa mi tam jednoducho nehodila. Najviac som sa smiala, a to boli podľa mňa najsvetlejšie momenty tohto filmu, ked všeci chlapi nevedeli odolať pokušeniu a zarazu boli všetci v podväzkoch a opätkoch. Rada by som si tento muzikál pozrela naživo v divadle. 78%.

Ďáblův advokát (1997)

Kombinácia Keanu Reeves + Al Pacino = diabolsky skvelý film. Charlize Theron ma prekvapila, nečaka som od nej takú presvedčivosť, aj ked ešte stále nedokážem pochopiť prečo sa Mary Ann zbláznila..