Kráska a zvíře (1991)

Zo všetkých Disneyoviek mi príde vzťah "krásnej dievčiny a princa" asi najreálnejší, ide o to že v celej rozprávke môžeme vidieť ako sa postupne ich vzťah vyvýja aj keď princ je zviera, v iných Disneyovkách ako napr. v Sleeping Beauty sa z čista jasna zjaví princ a pobozká princeznú a všetci sa zachránia.

Anastázie (1997)

Podarené. Trošku presladené, ale má to niečo do seba.

Aladin (1992)

Rozhodne najlepšia rozprávka z oblasti arabského sveta, ikonický Genie sa páčil najviac.

Takešiho hrad (1986) (pořad)

Totálne mi to je nesympatické

Leon (1994)

Krása. Krásne vyobrazenie citov medzi zabijakom a malým dievčatkom. Nechápem z tej Natalie, ako mohol taký krpec zahrať rolu hodnú 10 oscarov...

Zkažená úča (2011)

Miestami trošku vtipné,miestami trapáreň, tušila som že to nebude nič moc a moje obavy sa potvrdily. Zoschnutá Cameron Diaz, ktorá mala pôsobiť uvolnene a flegmaticky na mňa pôsobila skôr ako sprosté ženské ktoré tak veľmi neznášam. Ani Justin sa mi nepáčil v tejto pozícii..

Popelka (1950)

Krásne modré šaty, krásna popoluška :)

Myšlenky zločince (2005) (seriál)

Priznám sa že Myšlienky pozerám iba kvôli Spencerovi Reedovi (!) 5* už len za Spencera!

Šípková Růženka (1959)

Prekrásna prepracovaná rozprávka, klasika ma vždy chytí za srdce lepšie než ktorákoľvek súčasná rozprávka. Sleeping Beauty je podla mňa najlepším kúskom Walta Disneyho.