Báječný hotel Marigold (2011)

Když si báječný hotel v indii zarezervuje báječný zájezd starců z anglie, tak maj báječný život plný baječných dnů bez útrap. No báječné pokoukáníčko to teda rozhodně není! Tak prázdný film , který nezaujme ani tou Indií, a to je opravdu špatný. Představa ze bych ho měl vidět znovu, tak na mě jde malárie.

Slídil (2014)

Trailer byl dynamický a hodně akční. Film takový není, to mě osobně trochu zklamalo. Ale filmu to zase až tolik neuškodilo. Protože akce/neakce.... vzlezlost a chůze přes mrtvoly se dají už předem očekávat u nočního slídila s kamerou, který loví přesně to co chce divácká masa vidět. A i bez větší akce nabízí Nightcrawler spoustu zajímavého materiálu. Jake už byl perfektní ve filmech Bratři a Patrola. Pak prišlo neméně dobré Zmizení, a teď Slídil, inu zraje jako víno. P.S - Dodge Challenger jedno z nejhezčích a mých oblíbených aut.

Mé jméno je Nikdo (1973)

No nevím, jestli do Leoneho westernu sedí takové krávoviny jaké tu vyvádí Terence Hill. Naopak Morriconeho hudba ta jako vždy sedí výborně.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Nemůžu si to odpustit abych taky nezopakoval nejčastější větu která se tu objevuje - ''Proměna hlavní postavy (Bryan Cranston) je až fascinující!'' (To jak se chová v poslední sérii, ta tvrdohlavost, posedlost, to jak si jde tvrdě za svým - vážně síla). Pamatuju si když jsem pustil tohodle taťuldu poprvý a viděl hlavního hrdinu, tak jsem si řikal "Co je to za pičigátora?'' Ale brzo jsem mu začal fandit a musel uznat ze Walter White je frajer. Ale potom s blížícím se koncem seriálu jsem ho už uplně nenáviděl a bylo mi z něj na blití. Nevím jestli jsem v nějakém seriálu vůči hlavní postavě cítil takovou nenávist. Nicméně pěkně po pořádku - Hned v druhym díle mě rozsekala ta scéna s vanou :-) A v tu chvíly jsem tušil že tenhle seriál bude asi slušná piko jízda, a neměl bych si jí nechat ujít. Ale žadný mega přestřelky drogových gangů, dealerský černochy ověšený zlatem, žádný rozstřílený limuzíny nečekejte (teda aspoň na začátku). A to mě právě na seriálu zaujalo a začal jsem ho sledovat. To že působí realisticky a klidně by se to i mohlo stát (Otec-učitel chemie nemá peníze, zjistí mu rakovinu, a chce aspoň zabezpečit rodinu po zbytek života. A tak se pustí do drogovýho byznysu). Nejradši mám Jessieho Pinkmana (Aarona Paula). Na první zdání malý podvodníček a feťák co má vše na háku. Na druhou stranu má v sobě hodně dobrého a nikdy by neublížil dítěti, jen si občas dopřeje svoji chvilku s jointem. Vývoj jeho postavy je taktéž velmi zajímavý. Je to právě on, kdo si pak láme hlavu s každým neplánovaným zabitím. Kdo by to na začátku při těch jeho drogových dýchancích řekl že. Popisovat jeho celou vnitřní stránku tu nebudu, to bych se musel rozparádit na několik školních A4. S Walterem Whitem jsou fantastická dvojka, jak si pořád davaj kapky navzájem, a ta namíchaná chemie mezi oběma je prostě lahůdka tohodle seriálu. Hodně mi Perníkový táta připomíná Dextera. V tom jak se hlavní postava pořád snaží něco utajit, a balancuje na hranici provalení svého tajemství. Což je super, přesně to chce divák vidět. Zatímco hodnocení u Dextera bude pomalinku procento po procentu padat dolu díky nenaplněnému a špatnému finále (obrovská škoda takhle zkazit brilantní seriál). Tak Perníkový táta si těch 90%+ právě díky vyvrcholení udrží. (A nejen vyvrcholení celého seriálu ale i třeba poslední díly 4 série, kterě doslova berou dech). No a pak jsem si říkal co lepšího nám může pátá série nabídnout? Ale ta je prostě...prostě..... no to se nedá popsat, to se musí vidět!!!!!!! To je asi ta nejlepší seriálová série jakou jsem v životě viděl. Tam je každej díl naprosto super. A je vidět že scénáristi si s tim pohráli, nenatahovali, a už dopředu přesně věděli co a jak. Bezkonkurenčně to překonalo i čtvrtou sérii Dextera!! Důkazem že tenhle seriál má fenomenální herecké výkony jsou ceny Emmy...58 nominací a 16 proměněných během těch let co se BB vysílal. A jen Bryan Cranston si z kategorie ''Nejlepší herec v TV Series Drama v hlavní roli'' udělal za posledních 5 let svoji vlastní show a nedal nikomu jinýmu šanci. P.S. - Loupež vlaku ta má teda grády. Nejvíc mě ale bavila první a druhá série, když pánové vařily v karavanu. A třeba ten díl, kde celej naháněj obyčejnou mouchu neměl absolutně chybu :-)

Konečně doma (2015)

Nakolik jsou Bůvové s tím svým bláznivým pobíháním a mluvením otravní pro dospělého diváka. Tak přesně stejnou dávku sympatie získají od dětského obecenstva, které určitě ocení tu barevnost a střeštěnost celého filmu.

Austrálie (2008)

Film s hloupým příběhem, příšernou stopáží a digitálními krávami. Tenhle pokus o velkolepé dílo se opravdu příliš nepovedl.

Annapolis (2006)

Annapolis je jednoduchý ale za to dobře koukatelný snímek, hlavně protože se pořád ve filmu něco děje. Trénink, box, škola, zase trénink, buzerace...prostě dril dril dril. Justin Lin si vypůjčil své dva oblíbené herce ze série Rychle a zběsile. Tyrese Gibsona a Jordanu Brewster, a i to byl ten důvod proč jsem do tohoto filmu z námořní akademie šel. A i když je zde v pouze v modrých barvách, líbil se mi moc. Více jak leckterej ''červenej'' film.

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Spousta fanoušků nemohla zkousnout absenci všech svých oblíbenců z prvních dvou dílů, a taky to dali Justinu Linovi pěkne sežrat. Mě se ale tenhle výlet do Tokya líbil (spíše jako takový samostatný závodní film o driftovaní), ale do série FaF prostě nikdy nezapadnul. A pravda že bez Walkera, Diesela, Jordany Brewster a Michelle Rodriguez to není ono.

Černé moře (2014)

Americko ruská ponorková nemoc uvnitř zkorodovaný plechovky, o velikosti plejtváka obrovskýho. Docela slušný thriller o přežití a o zlato, ve kterém děj ubíhá celkem svižně protože se pořád něco děje. Největším lákadlem nemůže být nikdo jiný než Jude Law. Který se tu snaží především o to, aby se mu na palubě američtí a rušští moloděci navzájem nepozabíjeli.

Luk (2005)

Na tomhle filmu jsme se třídou na střední škole byly kdysi dávno v kině Aero. A pamatuju si z něj tu příšernou melodii a taky že jsme si pak dělali srandu z ''šípovýho'' orgasmu.