Zmizení (2013)

Tenhle film má něco malinko společnýho s Titanikem, ale to zjistíte až uplně na konci :)

Kameňák 4 (2013)

Když už film jako takovej stojí za hovno, tak aspoň kdyby ty kameňáky byly vtipný, ale ty jsou snad ještě horší než ten film.

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Soubor Dejvického divadla se přesunul během (bohužel jen) 12 dílů na obrazovky ČT. A to jsem rád, protože tenhle seriál mě bavil už od prvního dílu. Skvělá oddechovka pro pobavení. PS - Trojan s cyklistickou helmou na hlavě točící porno mě uplně rozsekal na hadry.

Všichni dobří rodáci (1968)

Chápu že lidem kterých se dotkla změna režimu, nebo dokonce právě zabavování majetku, může tento film vyvolávat silné emoce. Kdybych byl například automobilový závodník nebo boxer, a někdo o tom natočil film, pravděpodobně bych z toho byl taky paf. Takže chápu že spousta lidí má k tomuto filmu blízko. Ja na něm ale nenašel vážně nic zajímavého a nebo vyjímečného. A to jsem se na něj tak těšil a dlouho chystal. Obrovské zklamání!

Závod s časem (2013)

Zapnout, pásy, zapnout airbagy, zařadit pětku a především vypnout myšlení. Pokud budete u toho filmu říkat ''No jasněě...No to určitě....Hm dobrý no'' nebude sami :D

Colette (2013)

Takovýto válečný film musím ocenit tím spíš že je z velké části český. Jen tak dál našinci, tak přeci jen umíme natočit silný filmový zážitek. Velká pochvala i pro celou řadu českých herců, které jsem tu rád poznával.

Godzilla (2014)

Asi jsem nebyl sám kdo čekal že to bude americká armáda rubat proti Godzille na Manhattanu. Místo toho je tu Battle Monster. Emmerichova Godzilla je pro mě ten pravý katastrofický velkofilm se vším všudy!! Tohle byl jen trapný pokus o to probudit něco velkého, co mělo raději zůstat někde pod zemí. (Hned jsem si vzpomněl na jeden legendarní díl South Parku s MrchoStrejsandou :D

Babí léto (2001)

Moc hezky natočený film o stáří, u něhož mě překvapilo především to, s jakou chutí jsem ho strávil. Tohle vážné téma není nikdy jednoduché, jak natočit, tak zahrát a koneckonců i zhlédnout. Škoda že nedostal víc prostoru Ondra Vetchý, jehož považuju momentalně za našeho nejlepšího herce.

Kapitán Phillips (2013)

Nejsem žádnej odborník na námořnictvo.....ale nějak nechápu když loď pluje kolem somálských břehů, že nemá na palubě tým vojáků, bodyguardů nebo nějakýho takovýho obranýho týmu. A když už nic....tak alespoň slušný arzenál zbraní. No a teď už k filmu. ''Hraje tam Hanks takže to musí mít kvalitu'' řikám si vždy když koukám na film s Tomem Hanksem. A nikterak tomu neni ani tady. Tenkrát jsem zaslechl o tomto únosu nějaké zprávy, ale už si to moc nepamatuju. Takže jsem nevěděl jak to celé dopadne, což je výhoda u tohoto filmu. Drží vás to pak ve velkém napětí.

Hořící keř (2013) (TV film)

A pak že to nejde......stačí jedna polka u kormidla, podpořená finančními prostředky od HBO k tomu několik kvalitních českých herců. No a vidíme že na tom naše filmy v dnešní době nejsou zas až tak úplně špatně. Český Lev bez diskuze!