Chata v horách (2012)

Klasika... odjezd mladých lidí někam na samotu (chata, jezero, hory, les) , ať už je to kamkoliv, následuje vždy klasická postupná vyvražďovací jízda. V tomtom filmu též, jen do určité chvíle, pak se přidává zcela něco šíleného co jsem v hororech snad jěstě neviděl. Jestli vám to chutnalo si každý posuďte sami, já mám z toho takové rozporuplné pocity. P.S - I travička ti někdy může zachránit život.

Chceš mě, chci tě (2009)

Jak moc mě Hezké vstávání nudilo a sralo, tak tohle mě neskutečně bavilo a nadchlo. Dokonalá trefa do mého vkusu na romantické filmy.

Romper Stomper (1992)

Kult hákového kříže je sice jenom jeden. Ale pokud jste fandové Russella Crowa tak jako já, a chcete se mrknout na jeho začátky, kde jako nácek mlátí rákosníky, než se stal gladiatorem, mořeplavcem, hokejistou nebo pistolníkem. Tak jen s velkou chutí do toho!

Zodiac (2007)

Jako film dobrej, nemám nějaké speciální výhrady. Ale převládá u mě pocit, že Fincher umí daleko lépe. Nebýt právě on režisérem šel bych s hodnocením asi výšše. To že jste dobrý režisér si právě někdy může vybrat svou daň v tom, že né vždy se podaří minimálně vyrovnat vaše předchozí úspěchy. Ani délka filmu nevadila, naopak jsem postrádal pověstnou Fincherovu atmosféru a napětí. Celý film tak nějak v poklidu plyne bez nějakého nečekaného zvratu. Za to výběr herců kvituju velkým ''Good''.

Hon (2012)

Očekával jsem větší napětí podpořené nějakou mysteriozní hudbou. A vím že seveřané ve svých filmech napětí umí udělat dokonale. Toto téma falešných obvinění sexuálního zneužívaní dětí bude vždy zajímavé, a vždy bude přitahovat pozornost. Do takovéto situace by se nechtěl dostat nikdo, i když prokážete svou nevinu, lidé vás pravděpodobně i tak navždy zavrhnou. Mads byl super, nic jiného než skvěle zahranou svou postavu jsem od něj ani nečekal. K přihlédnutí k hodnocení filmu zde na csfd jsem očekával více, nicméně na 4* to s přehledem stačí.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

No vida ty dnešní čarodějnice už ovládají i bojová umění :-) Je jen otázkou času kdy bude mít každá svůj Facebook. Jeníček a Mařenka varují: Tohle dětem před spaním rozhodně nepouštějte!

Svatá čtveřice (2012)

To byla ale Hře-Bejkovina. Hřebejk to je u mě tak 50 na 50, buď nasere, nebo nadchne. V tomto případě je to bohužel jasné. Film o sexu ve 4 a nic dalšího k tomu. Žádná zápletka, zajímavá situace nebo zvrat v ději, prostě nic.

Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)

Moje nejoblíbenější česká fantasy komedie. Nejen díky originálnímu scénáři, jaký už dnes nikdo neumí vymyslet, ale také díky přítomnosti české herecké elity (Menšík, Řehoř, Filipovský, Kopecký, Zázvorková, Hanzlík, Šafránková). Při sledovaní těchto starých českých klasik si vždy povzdychnu a řikám ''Jo dřív jsme uměli točit filmy s nápadem, proč to dnes také nejde?''

Bídníci (2012)

Nádhera......k Pomádě a Moulin Rouge si teď hrdě mezi své oblíbené muzikály připisuju i Les Misserables. ''Můj Gladiator'' opět nezklamal,s ním také vynikající Jackman. Přiznávám, měl jsem chvílemi na krajíčku. Písně mi nepřipadali moc chytlavé ani dobré, ovšem když jsem si je pustil víckrát ihned jsem změnil názor-překrásné!

Terapie láskou (2012)

Nečekal jsem že mě tenhle film tak dojme. Romantika jak prase a velká vnitřní síla! Chtěl jsem vědet jestli Jennifer patří Oscar právem. No a opravdu mě okouzlila, nejen výkonam ale i svým vzhledem. Budu na ní teď muset hodit ostřejší očko. Bradley Cooper jí svým výkonem k zlaté sošce také hodně pomohl.