Smrtonosná past 4.0 (2007)

Samozrejme že Bruce Willis je vo forme, no ale už mi to prišlo akosi nasilu. Tušíte čo povie, pretože sme ho videli hovoriť takým štýlom hlasu vo všetkých jeho filmoch, a to akosi kazí "chuť" celého filmu. Akčné scény sú síce "akčné" v pravom zmysle slova ale sú niekedy až nasilu akčné a aj to kazí filmu jeho "chuť". No a nepodaril sa ani koniec kde vyskočí z kamiónu na stíhačku... Ale veď to je asi Bruceov Štýl. Hodnotenie: 67%

Legenda o sovích strážcích (2010)

Mrzí ma, že tento komentár bude znieť tak afektovane, ako keby ho písala dvanásťročná fanúšička Justina Biebera! Fakt sory. Už siedme zhliadnutie mi len potvrdilo že toto je FILM z veľkým "F". Po všetkých stránkach perfektné, a aj keď možno tie charaktery -ako tu všetci píšete, neboli také prepracované, toto bol film za 5 * a pre všetky vekové kategórie. Neviem čo sa vám tu nezdalo, veď to bol úplne super film s úplne super pesničkou! Až sa mi nechce veriť že takýto pekný a neškodný film natočil ten násilnícky režisér Zack Synder... Odporúčam pre všetkých!! Hodnotenie: (( 85% ))

Nebezpečná rychlost (1994)

Zaujímavý film, v ktorom aj po tom čo už čakáte že by mohol byť koniec sa stane niečo čo nečakáte a film pokračuje. Výber hercov nebol zlí a námet je celkom sympatický. /79%/

Happy Feet (2006)

Graficky fajn no len celý príbeh bol akosi zbytočne smutný a menšie deti, ktoré sa naňho brali do kina ho zrejme ani nepochopili. Síce obsahuje akúsi myšlienku alebo pointu, no stále je je to príliš... smutné :) Pre staršie deti. (( 50% ))

Rodinka na tripu (2004)

Priemer priemerný priemerne najpriemernejší. Takýto je tento film. Vtipy smiešne len po prvý krát (aj to len niektoré), nudné dialógy, a nesympatický herci. NIČ MOC. Ako mohlo toto zarobiť 31 miliónov, to netuším. (( 10% ))