Les sebevrahů (2016)

A na tohle jsem chtěla jít do kina.. To bych teda byla hodně naštvaná.. :D Nevím, skoro celou dobu nůďo, semtam "nepředvídatelné leknutí." Nejsem z toho vůbec nadšená, přitom materiál dobrý, Natalie mám celkem ráda, myslím, že má potenciál, ale ten film ho neměl. Završeno totálně zmateným koncem, ten jsem absolutně nepochopila, nedoporučuju..

Lovec: Zimní válka (2016)

Jsem ráda, že můžu jít sem tam na nějaký ten film od csfd, protože zrovna na tenhle bych sama od sebe nešla a asi bych si ho ani nikdy nepustila a byla by to chyba, protože tohle fantasy se, podle mě, povedlo.. Klasický příběh o lásce, přátelství a 2 zlých královnách, které jí nepřejou, takže se opět bude muset láska snažit, aby zvítězila.. Líbily se mi efekty, Charlize neměla chybu a celkově bylo obsazení celkem sympatické.. Závěrečná píseň byla perfektní.. Doporučuju..

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Jedna hvězda je za to, že to bylo tak milionkrát lepší než Muž z oceli.. Druhá za tu příjemně temnou atmosféru dolpněnou perfektním soundtrackem, třetí je za to, že Ben Affleck nebyl tak hroznej a já už dokážu žít s tím, že už nemůžu koukat na Christiana.. :D A čtvrtá za to, že si to prostě podle mě 4 zaslouží.. Líbilo se mi to.. :)

Ex Machina (2014)

Nadprůměrné minimalistické scifi se čtyřmi herci.. Rozhodně zajímavý a napínavý snímek, hlavní herečka mě opravdu překvapila, ikdyž jsem si půlku filmu myslela, že to je Natalia Portman.. :D Doporučuju.. :)

Šílenství (1994)

Správná překombinovaná šílenost.. Občas jsem se v tom ztrácela, ale to byl podle mě záměr autora.. Líbilo se mi to.. :)

Deadpool (2016)

Nářez... Totální pecka.. :D Tohle byla pořádná komiksová jízda s dobrým fórkem, kterej mě úplně oddělal, v každý větě.. Přesně takhle jsem si to představovala a dostala jsem to, co jsem chtěla.. Nemám absolutně, co vytknout.. Nejlepší "marvelovka" vůbec, už to stejně potřebovalo nějak oživit všechny ty upjatý (až na Iron mana) hrdiny .. :) Ryan Reynolds u mě hodně stoupnul a pokud by byla "dvojka," vůbec by mi to nevadilo..

Silent House (2011)

Nápad není špatnej.. Ale proč je proboha 70 minut 80-ti minutovýho filmu tak strašně nudných.. Semtam jsem musela kus přetočit, protože to se fakt nedalo.. Ta holka je tak neskutečně hloupá a navíc se chová jako, no řekněme, nesmyslně.. Přitom se s tím dalo pracovat, to rozhodně, ale ne minutovou stopáží, kdy je záběr na tmu, jakože prostě nic jen tma a nic se nestane, žádný baf, pointa, prostě jen tma.. Takže takhle (tohle) ne, přátelé..

Šéfové na zabití 2 (2014)

Jedna z těch zoufale nevtipných komedií, kdy nechápavě kroutím hlavou, jak se hodnocení vůbec mohlo dostat přes 30%. Zasmála jsem se jednou a to spíš z lístosti.. Podobných "bláznivých" komedií se v poslední době vytvoří hromada, ale jen velmi málo z nich za něco stojí.. Měli skončit u jedničky a já bych byla relativně spokojená a ne mě zas přesvědčit, že moje neoblíbenost komedií má své opodstatnění..

Jessabelle (2014)

Nepřišlo mi to tak hrozný, co se příběhu týče.. Ano, už to tu bylo tisíckrát, ale zpracování nebylo nejhorší.. Nebýt hlavní herečky.. Myslím, že kdyby ve filmu místo ní hrál umělý fikus, dopadlo by to líp.. Tak hroznej výkon jsem neviděla už hodně dlouho. Kdybych na to omylem šla do kina, asi bych snížila ještě o hvězdu, takhle doma, když jsem u toho mohla hrát Angry birds, se to ještě dalo..

Na návštěvě (2015)

SPOILER.. Jakože vážně? Největší pointa celýho filmu, na kterou se dcera celou dobu snaží najít odpověď je: "Já praštila mámu a táta mě." To je celý.. Wau.. Clap Clap.. Tak toto opravdu ne.. Abdolutně divnej found footage s celkem, překvapivě, sympatickým obsazením a prostě celý to bylo takový divný a nudný a o ničem.. Dívat se na to, jak si děti, trpící každej nějakou jinou fakt divnou psychickou poruchou, u babi a dědy (kteří mají zase jiný mentální poruchy - vlastně by si mohli docela rozumět) hrajou na velký režiséry a jednou za den se jim stane něco divnýho Ani nevím, jestli si to jednu hvězdu zaslouží, ten závěr, ale na to by stačil film délky večerníčku a ne hodinu a půl trvající nic..