Všemocný (2011)

Zajímavý námět, celkem dobře zpracovaný. Ale k dokonalosti mi tam pořád něco chybělo. 79%

Cela (2000)

Tohle je luxusní záležitost. Abstraktní svět v mozku úchylného vraha je špičkový. Právě vizuální stránka z tohoto filmu dělá super pokoukání. 90%

Apollo 13 (1995)

Je to hodně dlouhé a Hanks mi přišel rutinérský. Ale jestli to takhle nějak opravdu bylo, pak klobouk dolů, kluci si to užili. 75%.

Beowulf (2007)

Hodně jsem přemýšlel, proč jsem tomu před čtyřmi lety dal čtyři hvězdy. Film jsem si vůbec nepamatoval a podle upoutávek jsem se hodně divil. Animace známých herců se mi vůbec nelíbí, ale vůbec. Co však mé hodnocení zvedlo tak vysoko, je scénář. Zápletka je skvělá, i velcí hrdinové mohou být slabí. Tak potvrzuju svůj předchozí verdikt. 79%

Lorax (2012)

Maminka a babička jsou príma. Lorax a zvířátka taky. Ale ruku na srdce, celé mi to přijde veskrze průměrné i když DeVito je sympatický dabér. Asi je to namířeno na poněkud mladší ročníky, než jsem já. 52%

Lotrando a Zubejda (1996)

Do té doby, než jsme to koupili na DVD domů, mi tahle pohádka připadala nic moc. Jelikož jsme to slyšel, aspoň úryvky, už aspoň dvacetkrát, nemůžu dát míň, než plný počet. Taková plejáda hlášek, to je síla. "Nejseš polulanej?" 99%

Terminátor (1984)

Tuhle starou vestu jsem ještě neohodnotil? Hamba! Tak sypu popel a honem to napravuju. Za dva roky tomuto filmu bude 30 let. Je to tak zlomový film, že i když možná dnešní mládeži připadně směšný, nemůžu dát nic jiného, než 5 hvězd.

Bílá paní (1965)

Nevím, zda označení komedie je to pravé. Komedie ze které sakra mrazí mi přijde přesnější. Ale Kopecký s Hrušínským se v rolích obecních funkcionářů vyřádili opravdu senzačně. Snad jenom kvůli té pachuti, která z toho komunistického bordelu dodnes čpí nemůžu dát plný počet, protože soudruzi, na tomto příběhu je bohužel moc pravdivého. 80%