Souboj Titánů (2010)

Je to hrůza.Když jsem viděl trailer říkal jsem si,jaká to bude pecka...Jenže trailer ukázal to nejdůležitější,takže v podstatě stačí vidět trailer a film neni nutno vidět.Tenhle remake je jedno zklamání za druhým.Už jenom to,že ve straší verzi příběhu je krása v tom,že hlavní hrdina nachází postupně výzbroj od Bohů,tady si jde jen tak po lese a najde rukojeť meče a nějakej vocas řekne:,,Jo to je dar od Bohů" a pak čepel z tý rukojeti vyjede-takže antický hrdina je poloviční Jedi.Pak do háje jakej pitomec vymyslel černýho Pegase???Pegas je vždycky bílej,ale ne tady jsme frajeři uděláme to po svym-někdo měl říct režiserovi ať si dá facku.Další věc je,že hlavní hrdina vypadá,jako mariňák-aha ve Starověkém Řecku lidi chodili s "ježkem" na hlavě a pak největší zklamání-Buba ta chytrá sova,třetí nejvýznamnější postava ve straších Titánech...Tady ji chytne do ruky a pak ji hodí do harampádí-ne sovu nepotřebuješ,sice má větší IQ než ostatní,ale tady jde jenom o to,co nejrychleji se dostat ke Krakenovi a natáhnout tu scénu na půl hodiny.Jedna hvězda za vizualizaci a tu pěknou frndu.Mimochodem Kraken byl taky jedno faux pas-vypadá jako šnek s ulitou.

Nouzový východ (2008)

Kate a Leo tvoří pár,který kdybych potkal na ulici,tak jim věřim,že jsou spolu,hrajou si do noty.Jinak vše mi příjde tak obyčejné-obyčejný sen,obyčejný dům,obyčejní manželé,...ale všechno to ukazuje tu nějakou dnešní realitu,že když si to člověk uvědomí,má to o dost větší účinek-tim myslim emoce a děj.Takový podobně obyčejný život má každý a vždycky jednou za čas přijde někdo,kdo nás z té letargie probudí-tady matematik/šílenec.A je to tak nechutně pravdivé,až se pokaždé naštveme a srdce zabolí

Náš vůdce (2008)

Krásná ukázka toho,jak lehce se dají zblbnout teenageři a možná lidi obecně

Romeo a Julie (1996)

Úžasný nápad,ze začátku jsem to odsuzoval,ale pak jsem se ponořil do výpravy a děje a hrozně mě to vtáhlo.Dialogy ve verších s pistolemi jsou tak směšné,až to přechází v krásu provedení...

Úplné zatmění (1995)

Jeden z nejlepších filmů s DiCapriem v hlavní roli vůbec,už tak mladý dokázal,že je opravdový herec.Spolu s Davidem tvoří zajímavou dvojici,které tak nějak nevěříte,to co tam "vyvádí" ale zároveň si to přejete dělat taky(scéna kdy vyplazují jazyky na Mathildu ve vlaku je nechutně skvělá),když si člověk uvědomí,že takhle"šíleli" jedni z největších básníků celé Francie...Není moc,jak se k tomu vyjádřit,to je prostě druh filmu,který musíte vnímat a pronikat do jeho emocí,slova jsou málo.

Che Guevara (2008)

Benicio se snad pro tuhle roli narodil,podoba je skoro neuvěřitelná.Jinak slušně natočený film,který se snaží poukázat na dobrý úmysl revoluce na Kubě.Kamera mě hodně zaujala,záběry jsou velmi kvalitní a celkové provedení bojů a retrospektivní pohledy jsou takovou přijemnou třešničkou...

Opravdová kuráž (2010)

Mám rád bráchy Coeny,ale tenhle film mě hrozně zklamal.Jeff je sice dobrej,ale to je tak jediný a možná lehce načrtnutá atmosféra westernu ještě ujde,ale jinak je pro mě vše utrpení.Nejspíš se snažili zachytit,jak to bylo krutý tam na západě,ale určitě bych tu krutost se nesnažil ztvárnit pomocí 14 leté holky,která se snaží "stírat" a hýřit hláškama v každý větě a to už pak i omrzí a navíc nevzbudilo to ve mě dojem toho,abych jí to všechno věřil.Proboha je jí 14.Děj je nečekaně jednoduchej na bratry,když si vzpomenu na Burn after reading kde vše do sebe zapadalo a mělo to spád a celkem nečekaný,tak tady se nic neděje.Polovina děje se odehrává na koních a pak ten nechutnej konec,kdy Jeff běží s tou malou ošklivkou přespolní běh asi měl být dojemný,ale já brečel,bohužel z jiných důvodů než je dojemnost.Když jsem pak viděl 100 letou pannu bez ruky napadlo mě jediný:A máš to!

Upíří deníky (2009) (seriál)

Viděl jsem 1 serii a docela mě to bavilo,ale pak od 2 serie mi přišlo všechno stejný,jako kdyby na každý díl používali matematický vzorec,přelomovější inovace není vidno.Jasně nemůžu očekávat nějakou šílenost to ani nechci,ale příjemnou změnu,skoro každý druhý díl se objeví nová postava a od diváků se nejspíš,čeká jak budou z toho vypleskaní.Z počátku to šlo,ale pak v polovině 2 serie jsem přestal mít chuť se dívat dál.Jedna hvězda za oba bratry,protože jsou charismatičtí,jak by úpíři měli být a další za prostředí a kameru.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Přesně si pamatuji,že v době,kdy tahle tragedie běžela na plátnech kin jsem ještě dělal v kině uvaděče.Ten den jsem 10x za sebou viděl Shreka(toho posledního)a tak jsem byl úplně mimo a občas mi cukala půlka obličeje,ale pak jsem večer narazil na Stmívání,jak mi to najednou přišlo dokonalé a propracované.Chvílemi jsem si i myslel,že jsem to odsuzoval zbytečně.Po týdnu jsem si to pustil znovu a uvědomil jsem si,že moje překvapení bylo z toho,že ten osudný den jsem byl opravdu mimo a tohle byl film jediný za celý den,který jsem viděl poprvé.Bella se tváří,jako by ji píchla vosa do zadku,Edward má plochej xicht,jako kdyby narazil do zdi,vlkodlaci jsou jen velcí vlci a úpíři mají diamantovou kůži.Taková pitomost by mě nenapadla.Upír kterej nemůže na Slunce,protože by se třpytil...No a poslední bitka?Já nevím,když jsem ji viděl po Shrekovi přišla mi celkem slušná...po týdnu jsem chtěl plakat.Film by se mi líbil kdyby jsem byl 14 letá holka,která neví,co dělat ve volném čase a zoufale se snaží někam zařadit,pak by mi Bela i možná pomohla,ale takhle to jde mimo mě.Jedna * jen kvůli prostředí a prvotního nadšení.

Faktor strachu (2001) (pořad) odpad!

Souhlasím s tím,co řekl Gemini.Prostě po skončení Simpsonů na COOLu rychle přepnout,klidně i na Ulici,hlavně ať tam není F.F.Podle mě to nemá co nabídnout,snad jen to,jak se člověk dokáže ponížit.A úplně nejhorší jsou řeči těch,kteří v nechutnosti neuspěli,to hloupé okecávání.