• Pohádka

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Zpracování vynikající, perfektní efekty, 3D mohlo být o trošku lepší, ale v závěru bylo taky perfektní. Až na "po 19 letech" to bylo prostě dokonalé, dějem nabité, emoce tam taky byly, i když souhlasím s ostatními, dalo by se z toho vytřískat po emotivní stránce daleko víc. "Po 19 letech" se mi moc nelíbilo jen proto, že se dalo těžko uvěřit, že ty hlavní tři postavy jsou starší o tolik let, to bylo hodně nepřesvědčivé, ale zase tím pádem dost vtipné. Ovšem celkový dojem určitě nic nekazí a proto zaslouženě za 5* :-)

Camp Rock 2: Velký koncert (2010) (TV film)

Myslím, že ten film je přesně tím, čím chtěl být. Proto takové hodnocení, je to milé, lehké a příjemné. Myslím si, že v kategorii, do které se tento film řadí si tyto čtyři hvězdičky zaslouží. Když se člověku nechce přemýšlet a chce si užít pohodu, tak je to to pravé.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Nejbrutálnější smršť slov, co jsem kdy vubec slysela. Vskutku úchvatné i chytré ... Dokonaly humor a šmrnc. Nejoblibenejši serial vubec. Jejich rychle kmitajici jazyky a bleskove myslici mozky se da tezko prekonavat. Dokonce diky Rory by snad kazdy dostal chut si precist knihu nebo se jit ucit na pisemku. Povzbudive a svizne.

Griffinovi (1999) (seriál)

Naprosto přesný šálek mého humoru! Neznám lepší animák a můžu říct, že pro mě toto rozhodně a dalece předběhlo i Simpsonovi. Je to totalne nepredvidatelne a ma to spad. Nejvice miluji scenky Stewieho a Lois. A take dlouuuuuho trvajici a velmi kratce trvajici okamziky Petovi bolesti kolene. Stewie je prostě okouzlující, az vyroste, vezmu si ho za muze. :-)

Bláznivá holka (2008)

Obyčejný romantický film s nepřekvapujícím příběhem. Bylo to milé, celkem pěkné a neurážlivé, ale nějak jsem u toho filmu nedokázala udržet pozornost, nepřitáhl mě, tak jak bych to od filmů ráda očekávala.

Moje první láska (1991)

Když jsem byla malá, tohle byl první film, který mě rozbrečel stejně jako dnes.

Dlouhá cesta (2002)

Do poloviny obyčejný film pro teenegery, od poloviny do konce jsem nepřestala ani na sekundu brečet.

Pýcha a předsudek (2005)

Dokonalá hudba, dokonalá něžnost a milostné napětí. Od prvni chvile, kdy jsem tento skvost shledla v kine, je to muj nejoblibenejsi film ze vsech. Ma vsechno to, co ja miluji. Me oblibene casove obdobi, popelkovsky pribeh krasne Liz, tajemneho a citliveho Darcyho a dokonale sehrane velkolepe sceny s vyznavanim lasky ... Každá by chtěla pana Darcyho =)

Gejša (2005)

Nemám slov! ... nemůžu vůbec nic vytknout. Od začátku až do konce jsem nemohla odtrhnout ani oči ani mysl. Vyvolalo to ve mě snad všechny možné emoce, snad každých pět minut jiné. A na konci i na tři slzy došlo :-)

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Po těch letech, co uplynuly od mého prvního zhlédnutí filmu, se ledasco změnilo. Nadchlo mě to už tehdy, protože její styl života je mi blízký a podobný tomu mému. Dnes ale vidím, že Liz je mi podobná především povahou a myšlenkami. Její myšlenkové pochody při jídle v Itálii, začátcích meditace v Indii nebo hádky na pláži na Bali jsou až neuvěřitelně totožné s tím, jak bych se chovala (chovám) já. Je to celkem zajímavý a osvobozující pocit, kupodivu, když vidíte na plátně něco vám tak podobného. Tehle film mě vždy nakopne a ukáže mi, kým jsem a že tím člověkem jsem ráda.