Horákovi (2006) (seriál)

Když zavřu všecky oči i ty kuří tak to celkem i ujde, rozhodně je to lepší kalibr než pojišťovna, ordinace a další paskvily, na české poměry poslední doby nadprůměr. K tomu docela sympatický Bareš, hezká Benešová už né tak hezká Vágnerová a bezkonkurenční Hraběta - Standóóó.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Chucka si brát do huby nebudu a plně souhlasím s tím co napsal cheyene, přesto na plný kotel to není.

Barbar (2009)

Vizuální žranice pro onanisty a lidí co si myslí že je tohle umění - možná. Metafory, parafráze, zánik vikingů a k tomu nástup křesťanů. Tak co tam potom na konci do prdele dělají indiáni, já měl za to že Jeruzalém je jinde??? Snaha o nějaké vyrovnání a pochopení nějakého smyslu proč jak a co? Tak nějak mi uniká pointa, možná mě někdo nasměruje na tu správnou vlnu, ale to se budu muset před tím nejdřív ožrat jak to prase. A srovnávání některých s Malickem, se musím smát. Celkově nuda co jsem na jeden zátah absolutně nedal.

Východní přísliby (2007)

Skvost s Viggem a Naomi. Cronenberg nabízí krásný výlet do Londýna, kde žije asi 10% angličanů a zbytek je směska, arabášů, rusů, číňanů, cigánů a dalších tmavých přistěhovalců, kterým se makat nechce a jenom dělají bordel. Jediní rusáci drží štábní kulturu pomocí své mafiánské struktury a proto se drží spolu s číňany hezky nad vodou - a už dost o sociálním uskupení anglické metropole. Mě se film hrozně líbil, Viggovi jsem toho rusáka doopravdy neskutečně žral a bloncka co jezdí na motorce taky není zas tak k zahození. Scéna v sauně/ lázních, kde Viggovi lítá pytel ze strany na stranu a on dává na frak dvěma kavkazkým gorilám a nakonec je sejme nožíkem na roubovaní květin se prostě musí líbit nejenom ženským. Chci dvojku.

Sunshine (2007)

Famózní soundtrack a bezkonkurenční bojovník Sanada. Krásná Byrne, která je místy naprosto úplně zcela mimo. Myšlenka na rescue world film vždy bude dokonale přitahovat většinu lidí a i mě se líbilo její pojetí. Nějaké podobnosti s horizontem událostí tu lze rovněž sledovat. K superscifi a špičce přece jenom chybí lépe zpracovaný konec filmu.

Duety... když hvězdy zpívají (2009) (pořad) odpad!

Wtfuck- když vím že zpívat neumím tak se na to vyseru a bude klid. Bože, úroveň Čt klesá s určitými pořady jako šutr ke dnu, nevermore do budoucna, ještě že se na to Janeček - blbeček definitivně vymr... .

Hospoda (1996) (seriál)

Nejlepší počin naši milované, vředovité, soukromé Tv Noha. Hospodu jsem měl vždycky rád pro tu relativně trefnou atmosféru. U nás na vesnici se s podobnými individui setkávám v místní hospě dodnes. Bróňa jako dokonalý prototyp kulaka, Menzel hraje parádně intelektuála a Vondruška jako polobezďák, nechápu jak tato persona mohla zahrát někoho takového. Výběr spolustolovníku je základním stavebním kamenem. A nezapomenutelná fráze. Šípek dej si čípek a vyjeď. K tomu úplně mega nej profesor tělocviku Venca Knop, hned si vzpomenu na Larryho Linvilla. Prostě gud.

Pakárna (2006) (seriál)

Já jsem se docela bavil. Graficky to ujde dr. Bazna je úplně meganej zoofil co znám. Otec vám opatří celé stádo. Celé stádo? No a aby se hrdina jmenoval Bohuš Mekota - co dodat. Jen mě udivuje, že to bylo pro mládež a vytvořila to veřejnoprávní tv - to mi hlava nebere, aby k takové vzdělávací perle dali posvěcení naší papaláši.

Jeepers Creepers 2 (2003)

Tož dobré to bylo. Záporák byl docela originální a to tak asi všecko. Na tuhle hororkomedii jsem byl i v kině - a to jsem ještě netušil co mě čeká, jelikož jsem jedničku v té době neviděl. No asi takhle na výplach mozku to bohatě postačí dobrý ( relativně) nápad nelze upřít a podruhé se tomu už vyhnu slibuju.

Daredevil (2003)

Naprosto otřesný komiksový paskvil. Blbost, která měla být utracena už v zárodku. Jen by mě zajímalo, co by lidi dělali kdybych přišel do obchodu nakoupit rohlíky s terčem na čele, prostě hnus a ztráta času, která se ideálně hodí na Tv Noha v sobotu v hlavním vysílacím čase. A kdyby tam nebyl Farrell tak fakt nevim.