Josef Fritzl: Příběh zrůdy (2009) (TV film)

Elizabeth Fritzlová je důkazem toho, že život nabízí mnohem horší věci ne smrt. V každém případě by měl být dokument podrobněji zpracován, což je škoda, měl by uvést věc na pravou míru, takto je to bohužel průměrné zpracování. Vzhledem k názvu jsem čekal více o "Sklepmistrovi" Fritzlovi.

Bobby Z (2007)

Průměrné béčko, nečekejte zázraky. Přestřelky k filmu jsou často velmi nelogické a zmatené. Film drží v průměru jen zajímavé herecké obsazení. Především Paul Walker a Olivia Wilde.

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975)

Na tento film jsem koukal jen proto, že jsme Pasoliniho rozebírali ve škole, bohužel měl jsem si vybrat Antonioniho nebo Felliniho. Slovo kontroverzní je hodně slabé. Myslím, že nechutnější film jsem neviděl, nicméně herecké výkony jsou neuvěřitelné a surovou perverzi lidského charakteru film reprodukuje působivě. Toto není film, který by jste si pustili jen večer z nudy.

Jízda smrti (2008)

Tento film je zajímavý pouze z jediného důvodu. A to jedině, když budeme film považovat za parodii na francouzský bezpečnostní systém. Celá pařížská policie ani ta záporná prolezlá korupcí není schopná dopadnou dva zhulený skejtáky, kterým s těle koluje THC. V podstatě celý film je založený na honičce mezi koly SUV a skateboardovými kolečky :D

Skřípění (2003)

Nejvtipnější na tom filmu je asi ten trapný český překlad :D film jsem viděl až nyní, kdybych ho viděl tak ve 14 určitě by se mi líbil, je především pro fanoušky skateboardingu a je to velmi reklamní film. Málokterý film tak okázale propaguje nějaké značky jaké tento. Film nabízí hezkou podívanou v oblasti skateboardingu od největších legend tohoto sportu. Ve filmu účinkovali například Bucky Lasek, Kareem Campbell, Bam Margera, který tam hraje charakter který k němu zrovna nesedí nebo malinký Ryan Sheckler který tam hraje malého hajzlíka :D Ovšem největší legenda tohoto sportu Tony Hawk tam není, což je škoda, zato značka birdhouse tam je pořád. Největší plus tohoto filmu je určitě mladá Jennifer Morrison.

Malý Herkules (2009) odpad!

To byl ten nejhorší zápas co jsem kdy viděl Hulk Hogan vs Big Show a film odpovídá kvalitě toho zápasu

Panika ve vzduchu (2002) odpad!

Panika ve vzduchu u mě vyvolala paniku i na zemi, to bylo vážně otřesné.

Lucy (2014)

Film, který popírá logiku úplně všeho a zákony právnické ani gravitační nehrají roli. Nicméně ten film mě dostal díky Scarlett, která podala výborný výkon, v tom, že čím máme větší kapacitu mozku, tím více postrádáme emoce, protože racionální stránka drtí veškerou osobnost. A ještě jsem se docela zasmál u čínské mafie, které více nenápadná být nemohla, ale prostě si mě ten film získal.

Hodiny (2002)

Perfektní snímek s prolínajícími se časovými příběhy. Bylo jasné, že zfilmovat knihu Woolfové by bylo prakticky nemožné, protože knihy postrádají děj a vyjadřují pouze pojetí času ovlivněné filozofií Bertranda Russela. Zmapování jejího života byla skvělá volba. Výborný film, který ve mně nechal hluboký dojem.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Benjamin Walker mi přijde dost nevýrazný, ale to asi nemá moc vliv na film samotný. Rozhodně jsem nečekal nějaký trhák, jestli někdy posoudit film podle názvu, tak jedině tento, protože nelze moc předpokládat, že to bude něco extra, nicméně mě to mile překvapilo dobrá oddychovka, kde se i zasmějete a celkově to působilo velmi příznivým dojmem. Příjemně strávené odpoledne.