Kovbojové a vetřelci (2011)

Tento film je zajímavější svým námětem než ztvárněním. Nemám rád scifi ani western, ale tento film svým hybridním žánrem oceňuji. Zajímavé je, že to funguje, leč cítím, že tomu něco chybí.

Sám doma 3 (1997) odpad!

Jediné co mě na tom zaujalo je malá Scarlett, jinak je to totální provar, který je už jenom debilní, koncept "sám doma" už zemřel společně s Culkinem

Green Lantern (2011)

Po dlouhé době super superhrdina, ale bohužel v super špatném filmu se super špatným záporákem.

Lidská skvrna (2003)

Tenhle film mě zlákal především kvůli zajímavému obsazení a jsem rád, že to u toho nezůstalo. Film přenáší na diváka přenáší svou atmosféru. Přestože je to drama, které není až tolik dramatické nemůžu říct, že by mě film nudil, řekl bych, že je to lehce podceněný film.

M*A*S*H (1972) (seriál)

MASH je za mě naprosto pozoruhodným televizním produktem, seriál se mi velmi líbil když jsem byl malý, ale s velkým časovým odstupem doceňuji i kvality, které jsem dřív neviděl, což se u mnoha seriálů nestává. MASH zkrátka nikdy nezestárne a vždy pobaví a má co říct. Jedinou výtkou je nesmyslné opuštění Johna Xaviera McItyra, který seriál náhle opustil po tom, co jeho postava byla upozaděna na úkor Alana Aldy, který postupně celý seriál ukradl pro sebe, ale právem :)

Formule! (2001)

Zvláštní, že k tomuto ne moc úspěšnému filmu vznikla i videohra na playstation 2, kterou hrál Jimmy Bly jako simulátor

R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů (2013)

Na to jak podprůměrnou blbost jsem očekával, jsem dostal blbost, která byla nečekaně funkční. Ryan Reynolds neurazí a Jeff Bridges byl super, ačkoliv v této roli bych chtěl vidět pravého Marlboromana Dona Johnsona :)

Liga spravedlnosti (2017)

Banda debílků v naprosto dementním filmu, kde se od začátku těšíte jen to až toho rohatého kokota sejmou, aby to skončilo

Captain America: Občanská válka (2016)

Další vysokorozpočtová slátanina. Další z mnoha superhrdinských filmů s bídným dějem otřepanou zápletkou a v podstatě vás nic moc nepřekvapí. Na obrovské výbuchy a super rvačky jsem už také zvyklý. Ale účel pobavení a jistého mediálního výdělku to určitě splní.

Wittgenstein (1993)

Osobitý film o svérázné osobě. Wittgensteina jsem četl a filmové zpracování jeho osoby bylo stejně zajímavý jako jeho publikace. Z filmu by mohla být dobrá divadelní hra. Myslím, že i když je film velmi zajímavý a nepochybně umělecky ztvárněný, Wittgenstein by si zasloužil aspoň ještě jedno filmové zpracování, které by bylo více faktografické.