William Buys a Parrot (1963)

Jedna z prvotin filmu tvořenou metodou střihu. Nicméně Burroughs natočil mnohem lepší.

Playgirls II (1995) odpad!

Myslel jsem, že horší film než Playgirls není, ale Playgirls 2 to překonalo. Ruce pryč od tohoto filmu.

Playgirls (1995) odpad!

Blbý film podle neskutečně blbé knihy Vladimíra Párala. Playgirls je ostuda české literatury i české kinematografie.

Rollerball (2002)

Hvězdičku dávám pouze za Paula Heymana lepšího komentátora opravdu sehnat nemohli, ale jinak je film naprosto stupidní a celou dobu vás příšerně nudí.

Útěk z L.A. (1996)

Absolutní béčko s ubohými efekty a trapným dějem, ale Kurt Russell je tak brutální frajer, že mě to bavilo až do konce.V roce 96 to musel být fakt hit.

Capote (2005)

Philip Seymour Hoffman ztvárnil Trumana Capota asi tak jak jsem si ho vždy představoval, neuvěřitelný herecký výkon. Tomuto filmu nelze nic vytknout.

Plechový bubínek (1979)

Skvěle natočený film podle předlohy Grass s úžasnými hereckými výkony, bohužel mě příliš odradili nechutnosti, který film obsahuje a je jich tam poměrně dost a to snesu hodně. Nicméně doporučuji shlédnout každému, koho tyto věci neodradí.

The Junky's Christmas (1993)

Snímek je ten nejoriginálnější vánoční příběh, který jsem viděl. Navíc s hezkou animací příjemným hlasem vypravěče Burroughse. Strávit s ním Vánoce musel být úžasný zážitek.

Nahý oběd (1991)

Nahý oběd - Film natočený podle stejnojmenné předlohy Williama Sewarda Burroughse. Ovšem přenést na plátno všechny Burroughsovy myšlenky a halucinace je prakticky nemožné. V knize je kladen největší důraz na jazyk, který je tvořen metodou střihu, kterou si autor vymyslel. Kniha je psána velmi složitě a komplikovaně podobně jako Hledání ztraceného času od Marcela Prousta či Odysseus od Jamese Joyce. Pokud jste Nahý oběd nečetli nebo alespoň nečetli Burroughsův životopis nemáte šanci film pochopit a ještě bych dodal, že Burroughs film viděl a nelíbil se mu. ovšem velice zajímavý film, který stojí za podívání.

Harley Davidson a Marlboro Man (1991)

Harley Davidson a Marlboro Man - Film je pouhé béčko, ale i béčko může být dobrý film. Tento snímek je jeden z mých nejoblíbenějších. Perfektní road movie o přátelství, americké svobodě a nespoutanosti. Jediný co mi vadí jsou chlápci v kevlarových kabátech, ale na konci dostali co si zasloužili.