Český žurnál - Obnažený národ (2014) (epizoda)

Tak nevím. Celkový dojem: nepotěší, neurazí. Není to typ dokumentu, který vás zvedne ze židle. Je to ale hezké nahlédnutí na to, jak nás vnímají Chorvati.

Český žurnál - Dělníci bulváru (2014) (epizoda)

Zajímavá sonda do života a soukromí bulvárních novinářů. Oproti dokumentu Český sen je to slabší snímek. Nebylo v něm tolik překvapivých AHA momentů. Myslím si, že by bylo možné bulvár dokumentovat jinak, včetně ukázky důsledků (vzpomeňme si třeba na smrt lady Diany).

Mr. Bean (1990) (seriál)

Mr. Bean je klasika, která nemá chybu. Sledoval jsem to jako dítě a líbí se mi to i dnes. Nelze tomu nic vytknout.

Román pro muže (2010)

Příjemná česká komedie. Zároveň to není taková pecka, abych se k tomu čas od času vrátil. Z českých komedií, které jsem měl možnost vidět, je to slabší.

Připoutejte se, prosím! (1980)

Místy jsem se skvěle bavil. Některé vtipy překvapily a neviděl jsem je v žádném jiném filmu. Místy tam byla hluchá místa, ale čtyři hvězdičky si to zaslouží.

Vrahem z povolání - Utrpení soudce Karla Vaše (2013)

Docela drsný dokument o člověku, který nesl přímou odpovědnost za smrt nevinných lidí. Vůbec mi nevadí, že nedostal v dokumentu příležitost, aby se více "obhajoval". Neměl by se čím obhájit. Takto jeho vyjádření byly tečkou za každým milníkem jeho života.

Peklo na talíři (2012) (pořad)

Přínosný pořad. Občas si zve kamarády, takže to vypadá až moc jako reklama. Díky pořadu mnohem více kontroluji složení a hledám poměr kvalita / dobrá cena.

Smrt čeká všude (2008)

Úžasná (byť trochu krutá) atmosféra. Vtáhne vás do děje. Napětí, akce. Kvalitní film. Vřele všem doporučuji.

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Vypněte mozek. Pro sledování filmu ho nebudete potřebovat. Velmi jednoduchý děj, nic překvapivého a občas pár vtipných momentů. Není to nic, kvůli čemu byste měli mít tento film ve své sbírce.