Bez hranic (2013) (seriál) odpad!

Po zhlédnutí 7. dílu mám dost. Větší kravinu si lze jen těžko představit, nestojí to ani za rozebírání. Crossing Lines právě překročil linii (pun intended) mojí trpělivosti. Je to odpad a je konkurencí Revolution v boji o nejdebilnější seriál.

Hell on Wheels (2011) (seriál)

Cullen Bohannon je řízek a už od úvodní znělky jsem věděl, že tenhle seriál se mi bude líbit. Je to tak, postavy nečernobílé, syrová atmosféra špinavého městečka, hnus, bláto a drsný hlášky. Yes, tohle můžu. EDIT: První dvojdíl třetí série, pořád kvalita, upřímná radost, že mám zase co sledovat, a to seriál na trochu vyšší úrovni. Zvyšuju hodnocení na 5* EDIT: Čtvrtá řada je něco příšernýho, 7 dílů a ani jeden nestál za nic. Proč?!

Hannibal (2013) (seriál)

Nebýt Mikkelsena, který celý seriál táhne, tak dám asi jen 3*. Vše kolem Hannibala je super, vše ostatní je průměr. Občas mi vadí zbytečně příliš psycho scén s ještě víc psycho hudebním doprovodem.

Pád Bílého domu (2013)

Sranda dobrá, žádná nuda. Obsazený White House ale ani trošku nekonkuruje obsazené Nakatomi building. Prostě na Willise Butler nemá.

Tísňová linka (2013)

Druhá půlka filmu a hlavně závěr degraduje film o dva stupně níž. A to ani ten začátek není žádná sláva.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Série Die Hard nemá 5 dílů, ale 4. A Good Day to Die Hard je totiž stejně špatný jako nejnovější Seagalovky, akorát že místo Stevena je tu Bruce. Nefunguje tu vůbec nic - akce, hlášky, příběh. Jsem úpřímně znechucen a snad poprvé přiznávám, že Willisovi došel dech. He's too old for this shit. Tohle byla tragédie.

Arrow (2012) (seriál)

Horší herecký výkony a dialogy než v Arrow může člověk vidět snad jen v českých seriálech. Akce dobrá.

Sedm psychopatů (2012)

Na Bruggy to nemá, ale pořád je to sakra zábavný. Scéna masakru na hřbitově je epická a dohnala mě skoro k slzám. Bavil jsem se, chci další film od McDonagha.

Revoluce (2012) (seriál) odpad!

Proč na to koukám? Hrozný hovno. Edit: S každým novým dílem seriál neustále překvapuje... v tom, jak lze ještě víc a víc posrat příběh.

Californication (2007) (seriál)

5. a 6. sérii bych se nebál dát jednu hvězdičku, respektive odpad. Škoda.