Živí mrtví (2010) (seriál)

Chtělo by to míň keců o morálce, lidskosti a jednotě skupiny a "trochu" víc akce. Jenom čekám, kdy bude Rick řešit dva díly morální dilema, jestli se nechat zavřít za to, že nezastavil na stopce nebo překročil povolenou rychlost.

Ray Donovan (2013) (seriál)

Po Californication se na Showtime objevuje další seriál, ve kterém se můžeme kochat pohledy na chlápka, co dává blowjob transvestitovi; užívat si dialogy mezi Jonem Voightem a nějakým mladým klukem o tom, jak je v pohodě nechat si vykouřit od chlapa, ale nechat se mrdat do zadku už tak moc v pohodě neni, protože by člověk mohl chytit nějakou nemoc; a nebo sledovat stopádesátiletýho Voighta tancujícího jen v ručníku. Kdo má tohle rád, asi bude spokojen... já moc spokojen nejsem. Jestli se nerozjede příběh, končim s tim.

Trans (2013)

Film se mi nelíbil celkově a jako bonus tu je ještě James McAvoy, kterýho nemůžu vystát. Pokaždý, když se objeví na scéně, je to jako kdybych sledoval vyblitou rozteklou palačinku a pokaždý, když promluví jako by mi někdo chcal do ucha. Kvůli němu strhávám hodnocení o hvězdu níž.

Banshee (2013) (seriál)

Trochu ubrat na frekvenci postelových scén by nevadilo. Ne, že by mě to nějak pobuřovalo, ale místo nich by se v jednom díle mohlo probrat podstatně víc věcí. Jinak paráda, Lucas má styl.

666 Park Avenue (2012) (seriál)

Terry O'Quinn těžce ruluje a je hlavním trhákem 666 Park Avenue, bez něj by to nemělo šťávu. Jako minisérie dost dobrý, těšil jsem se na každý další díl, i když kvalita občas kolísá.

Batesův motel (2013) (seriál)

Asi dobrý, kvalitně natočený to je, ale něco mi chybí. A něco zase přebývá - například až moc šílená Vera Farmiga, kterou nemám rád defaultně, v Bates Motelu pak ještě míň. Šílim z ní já sám, žádný překvapení, že Normanovi časem hrábne.

Generation Kill (2008) (seriál)

Nuda v Afghánistánu, Iráku... Africe? Nebo co to bylo za poušť? Koho to zajímá, prostě nuda.

Alcatraz (2012) (seriál)

Pamatuju si jen, že to byla nudná blbost, hrál tam Sam Neill a hlavní hrdinka měla větší kozy než Hurley, kterej tam hrál taky.

Defiance (2013) (seriál)

Musím snížít hodnocení na 2*. Klady - hlavní good guy, hlavní bad guy a jeho manželka Jaime Murray, která je asi to nejlepší z celého seriálu. Zápory - vše ostatní: Julie Benz, děj, dialogy, masky, kostýmy, neexistující speciální efekty.

Ain't Them Bodies Saints (2013)

Chci příběh, ne pohledy na stromy v podzimu, zapadající slunce, pusinkující se páreček zlodějíčků a chraptícího Afflecka juniora. Vidět to doma a ne na velkém plátnu, šel bych s hodnocením na dvě hvězdy.