Insidious (2010)

Nefunguje to ani jako thriller a ani jako horror. Lekačky absolutně nevydařené, atmosféra nulová, herecké výkony radši nekomentovat. Dvou věcí jsem se ale bál - jednak, že usnu (což by se u horroru myslím dít nemělo) a druhak, že mi prasknou bubínky vždycky když přijde na řadu "horrorová" scéna, jelikož ozvučení filmu v těchto chvílích bylo vážně k posrání. Vibroval celej pokoj a padaly mi věci z poliček.

Na křídlech slávy (1990)

Pořádně nadhodnocené, jak už to tady na ČSFD s filmy, které mají spojitost s Českou republikou bývá. Nevidím v tom originalitu a už vůbec ne nějaký masterpiece. Peter O'Toole hraje sice arogantního kreténa velmi dobře, ale zbytek je tragédie. Nudné a nezajímavé, pointa filmu mi asi zůstala skryta.

Let (2012)

Tak tohle teda neberu. Přepálená stopáž, přehrávání v podání Denzela a když už jsem si říkal, že by to mohl konec trochu pozvednout, posere se i tohle. Nesouhlasím s tímhle filmem a přál bych si ho nikdy nevidět, neboť ani jeden jeho aspekt není ničím originální nebo v pozitivním směru zajímavý. Ztráta času a přehlídka klišé momentů, fuj! Ta jedna hvězda je za soundtrack.

Castle na zabití (2009) (seriál)

Guilty pleasure jak zmrd. Od 4. season seriál i Rick Castle ztrácí dech, nicméně díky skvělým prvním třem nechávám maximální hodnocení. Už to ale bohužel není ono.

Firefly (2002) (seriál)

Hrozná směsice všemožných námětů a žánrů, ale prostě to dohromady tvoří něco jedinečného. Další plus je různorodost charakterů a nejspíš i to, že bylo natočeno pouze 14 dílů, jelikož se nemůžu ubránit pocitu, že kdyby se točilo několik řad, šlo by to... jak to slušně říct - do hoven. Takhle je to extrémně příjemná minisérie, která člověka potěší, i když předem ví, že nemůže čekat ukončení příběhu.

96 hodin: Odplata (2012)

3* za Liama a mínus jedna za všechno ostatní. Špatná akce, špatnej film.

Resident Evil: Odveta (2012) odpad!

Tyvole... tohle byl výběr best of sračkoidních momentů ze všech předchozích Residentů a vůbec všech kdy natočených debilních, vypatlaných, dementních a idiotských akčních sci-fi filmů. Proč ne, zrecyklovat všechny hlavní "bosse" a postavy z dob minulých a nasrat je do jednoho filmu, to se teda povedlo. Pokud byl Uwe Boll označován za nejhoršího režiséra všech dob, pak právě proběhl převrat a novým králem se stává W.S. Anderson. A koruny ho v nejbližší době nic nezbaví. Alespoň v to pevně doufám.

Amazing Spider-Man (2012)

Jako komedie asi dobrý... jinak je to hrozně debilní a naivní. Nic nového oproti Raimiho Spider-Manovi, nějak nechápu důvod proč vznikl tenhle remake. Nebavilo mě to.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Asi tak po půl hodině jsem zjistil, že se mi tenhle film prostě líbit nebude a následující hodina a půl mě o tom neustále víc a víc přesvědčovala. Roztahaný, nezáživný děj; pokus o sfi-fi vychytávky, které jsou absolutně zbytečné; nelogičnost a násilné šroubování příběhu - to jsou věci, které se mi opravdu nelíbily a na nich zakládám svoje hodnocení.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Jiný než jednička, ale stejně kulervoucí, nadupaný, namakaný a mrdózní. Speciální uznání zaslouží epický hlášky; jediná výtka směřuje k soubojům 1vs1, který měly být lepší, ale co, sakra dobře jsem se pobavil.