Černý blesk (2009)

Více ruských "cool" filmů.... FFFUUUUUUUCCCCKKKK!!!! Bekmambetov by se měl propadnout do druhé úrovně temnoty, kde jsou komáři, protože to říkal Boris Ivanovič, tam by ho mohl vysát ten ruskej upír a kdyby ani to nestačilo, snad by na něj spadl z výšky Černý Blesk, protože by mu došel nanokatalyzátor.

Hra o trůny (2011) (seriál)

1. season - dějová linie u The Wall je nezáživná a nudná až běda, ostatnímu nemám co vytknout.

X-Men: První třída (2011)

Pokud bych bral X-Men: First Class jako doplnění příběhu původní trilogie X-men, pak skoro nemám výhrady. Jsem rád, že jsem se dozvěděl proč se z Magneta a Xaviera stali úhlavní nepřátelé, kteří se ale stále vzájemně respektují. To je bohužel ale asi tak všechno, co mě bavilo. Všechno okolo je totiž spíš omáčka a to ještě dost nevýrazné chuti. Je moc dobře, že Magneto v podání Fassbendera dostal tolik prostoru, jeho charakter a příběh byly totiž to nejzajímavější na celém filmu. Schopnosti mladých mutantů mi přišly dost odfláknuté a celkově jejich využití za moc nestálo. Musím říct, že jsem se občas i nudil a dost mi vadil i výběr doprovodné hudby, čekal jsem totiž něco úplně jiného, něco na styl epické orchestrální muziky jako v X-Men: The Last Stand. Shrnuto - jsem rád, že jsem First Class viděl a objektivně nemám co vytknout (kamera, herci, speciální efekty), subjektivně jsem ale zklamaný, protože jsem se těšil na film, který se mi zaryje do paměti, což se nestalo ani v nejmenším.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Nebýt Penny a čtvrté série, je to na 100%. Škoda, protože Sheldon rulez.

Sucker Punch (2011)

Brain off -> Sucker Punch je super.

Fotbal za mřížemi (2001)

Scény s Jasonem Stathamem za 6*, celkově film není nijak světoborný, ale já se u něj sakra dobře bavil.

Drive Angry (2011)

Do té doby, než se vám okoukají amputace končetin brokovnicí, vystřelené mozky z hlav, zaražené oči do důlků a masakr dvaceti sedláků při souloži je to celkem sranda. Problém je, že mě to začalo nudit asi tak po půl hodině a zybtek filmů bylo utprení. Světlé momenty pak už zařizoval jen William Fichtner, který prostě neumí nebýt cool.

Zelený sršeň (2011)

Seth Rogen je prostě hovado, a to v kladném slova smyslu a v současnosti neznám herce, který by se líp hodil do komediálních rolí a filmů. Jeho podání burana a vidláka je nenapodobitelné a k smíchu mi stačí jen jeho nechápavý výraz blbce, když k tomu pak přihodí jednu ze svých hlášek, nepotřebuju už víc ke spokojenosti. Green Hornet není akční komiksák, ale ujetá komedie a pro mě jedno z největších překvapení, jelikož jsem čekal propadák.

Mechanik zabiják (2011)

Solidní akce na jedno zkouknutí, film rozhodně nenudí, ale od Stathama bych čekal o trošku víc. Určitě to ale není nějaký propadák a bavilo mě film sledovat.

Symptom Pandorum (2009)

Event Horizon 2.0. Když tak nad tím přemýšlím, tak doslova. Nejen, že se odehrává na vesmírné lodi a příběh je dost podobný, bohužel je to ale i věrná kopie v tom ohledu, že po kvalitním začátku a úvodní půlhodině se film zhroutí do nehorázných sraček.