Star Trek: Discovery - Časová smyčka (2017) (epizoda) odpad!

Konečně jsem se dočkal. Odpad je tady. Abych byl spravedlivý, mělo by to na víc. Jenže ve vesmíru Star Treku tahle sračka nemá co dělat. Autoři sice tvrdí, že se vrátili od "restartu" k původní linii, ale to si asi spletli dveře.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Při rozboru u piva jsme se shodli na definici. "Akčnější a méně vtipné." Sice to už není to JEEEEE!!!! jako u jedničky, ale pořád to stačí na *****

Star Trek: Discovery - Návrat Klingonů (2017) (epizoda)

Ne,ne, ne. Tohle prostě není "Star Trek Universe." Jako samostatný seriál by tohle mělo šanci tak 2,5%. ST Enterprise měla svého objevitelského ducha. A co je tady? Redyzajnovaní Klingoni? No to si děláte prču!!!

Fantom (1996)

Staromilská podívaná bez žádných moderních efektů. Pro milovníky Quartermaina a spol. jako dělané. Pár sešitů Fantoma jsem četl před nějakými víc než třiceti lety a už tehdy byly aspoň deset/dvacet let staré. Černobílé a sem tam barevná stránka. Tenkrát mě moc nezaujaly, ale jsem teď jsem rád, že měl někdo odvahu je zfilmovat.

Sexbomba od vedle (2004)

Už jen proto, že poslední třetina by vystačila na samostatný film. :-)

Prci, prci, prcičky (1999)

Do hajzlu prkenýho! Proč já tomuhle filmu skoro dvacet let vzdoroval? Jo, je to trochu scifi. Lehce přisprostlý filmíček, kde se člověk směje ale nevysmívá. Na rozdíl od jiných počinů tady přisprostlost není fekální (až na jednou spoilerovou výjimku :-) ), ale roztomilá.

Jackass: Volume 1 (2002)

Chlapci, chlapci. Oceňuje se, že jste se do toho pustili. Ale jinak? Prostě chcete provokovat. Někdo to očividně žere.