• Krátkometrážní

Fontána (2006)

Krehko dojemný a precizne natočený snímok, tých najkrajších obrazov, s nádherným filmovým doprovodom a audovizualnej geniality. Arofonovsky dokázal, že je majster svojho oboru, pretože toto je majstrovské dielo. Bude to možno znieť divné, ale do Fontány som sa zamiloval. Už dlho som nemál tak dlho husiu kožu ako pri posledných 10 minútach Fontány. Citlivé, krehké, famozné..85%

Marilyn Manson: Rock am Ring 2003 (2003) (koncert)

Jeden zo slabších Mansonových koncertov. Nemožem poprieť jeho talent, ale možem poprieť jeho mentálnu stránku. Proste vyšinutý magor a zato ho budem vždy obdivovať. Enjoy this music♪♪♪

Superstar (1999) odpad!

NIE!! radšej knihu.0%

Rambo: První krev (1982)

I po relativne dobrej kvalite filmu musím priznať sklamanie. Povodne som mal utkvené pameti, ešte dávna keď som film videl, že Rambo je fakt perfektný akčný námrd. Teraz keď som si dál opačko tak čo ma asi najviac zarazilo bola povesť silne násilneho filmu, čož vobec není pravdou, pretože na takú povesť tu je pomerne málo vražd a brutality obecne. Silvester Stallone je fakt charismatický a zaujimavý hl. hrdina, ktorému není žiaden problem fandiť a to tiež z jeho scenárom, ktorý je takisto super. Zaverečné "prestrelka" tiež sklamanie. Ešte že to lesné inferno zachraňuje..80%

Life's a Beach (2010)

Lacný shit, pri ktorom nikdy nepochopím jak oscarový Walken mohol dotohta svinstva byť zapletený.

Mariňák (2005)

Depresívna pecka, ktorá sa díva na vojnu z inej presperktívy ako je zabíjanie, ale skor psychologická stránka . Sam Mendes si výbral rozhodne dobrú látku, ktorú dal viac než dobre na plátno a je dobre, že ide svojou originálnou nonHolywoodskou cestou.85%

Psycho (1960)

Film, ktorý otriasol svetom a vyvratil celú filmografiu "naruby". Psycho je pre žáner horror asi tak doležity ako Shawshank Redemption pre drámu. Nedodržiavanie určených pravidiel, neočakavaný zvrat, "scéna v sprche"... a plno iných veci robilo z filmu daleko nadčasový snímok. I keď Alfred mohol trochu viac v daktorých scénach pritlačiť na pílu, tak to všetko vynahradza fakt "scary" záver . Je súper že záver posobí i na divaka po 50 rokov neuveritelne silne.90%

Mary a Max (2009)

Príklad toho že originalita ešte nezomrela. Nádherne ľudský, emotivne dojemný a silný plastelinový animačik zabalený do "čiernobielých kulis" s neuveritelným srdcom. Mary a Max je jeden z filmov pri ktorých sa modlite aby ešte neskončil, aby ste v tej extazovej onanii pokračovali dalej. Ešte v žiadnom som nevidel toľko striedať humor (pri ktorom sa hlasno smejete) a smutok (pri ktorom je vám tažko na srdci). Jedným slovom krása s genialne vybratou hudbou.94%

Akce nemluvně (2006)

Nie, nie, nie. Nikdy neprídem na chuť tým suchým a komerčnym "jackiechanovkám", robené pre efekt. Jackie Chan by mal radšej ostať v inom žánri, lebo komédia ide uplne mimo neho.35%