Krotitelé duchů (2016)

Musím říct: Čekal jsem to horší ... mnohem. Žádná sláva to nebyla, ale zasmál jsme se. Líbilo se mi, že obsazovsali herce z prvních dvou filmů ... škoda, že nepropojili děj.

Star Trek: Do neznáma (2016)

Neskutečně předvídatelný děj, ale naopak záporák dost překvapil svou identitou. Dost mi záporáci připomínali Wraithy z SGA. Mé hodnocení: "Dobrý film, ale stačí vidět jen jednou."

Buchty a klobásy (2016) odpad!

Tak tohle bylo to nejhorší co jsem za poslední rok viděl a jak na potvoru jsem na tom byl v kině. Šílenstvím jsem sežral půl křesla přede mnou. Pokus narvat hlubší děj to takové slátaniny se opravdu nepodařil - navíc nejsem fanda multikultury. Prej komedie pro dospělý ... spíš kravina pro jedenáctiletý. Málem my vytekl sklivec do popcornu fakt hrůza. Opravdu nepochopím tak vysoké hodnocení.

V hlavě (2015)

Dobrá oddechovka, ale nic moc děj. Super hlášky, myslím, že takové krizové období, jako je puberta by bylo ještě lepší.

Tajný život mazlíčků (2016)

Dlouho jsem se takhle nezasmál. A parádně přiřadili mazlíčky k jednotlivým charakterům majitelů.

Batman (1966)

Tohle je tak strašně divný, že to snad ani hodnotit nebudu. Větší šílenost jen tak člověk nevidí. Viděl jsem ten film před lety, ale dodnes si z toho děláme srandu. Už to nikdy nechci vidět a zároveň chci.

Jetelín (2016) (seriál) odpad!

Nikdy nehodnotím seriál po prvním díle, ale tohle bylo tak hrozné, že jsem málem prodal televizi do frcu.

Krampus: Táhni k čertu (2015)

Tak tohle by měli dávat na vánoce v telce misto některejch blbin. Sice tohle taky není žádná sláva, ale nádherně to vystihuje současný svádky klidu a míru. Conchata Ferrell a bubáci opravdu váleli dost jsem se nasmál. A trošku mi ten styl humoru připomněl Gremliny, takže komu se líbili tyhle zelený potvory, tínlhe filmem určitě nepohrdne.