Žádné boží zprávy (2001)

Čekal jsem víc, o hodně víc vzhledem k originálně vypadajícímu námětu.

Fantom Paříže (2001)

Myslím, že tomuhle filmu se mnoho křivdí. Jde v něm vlastně jen o visuální stránku a ta je dokonalá. Příběh sám je rodokapsový, ale o to jde, takový je Vidocq.

Černočerná tma (2000)

Zajímavý film s Vildou Dýzlem, který, jak by řek Průša, hraje hůř než jeho (Průšův) zadek:)

Lovec démonů (2001)

Tuctový thriller s tak obehraným námětem ... že se mi až líbil. Prostě jsem se na začátku zařekl, že ho budu brát vážně ... a bavil jsem se a bál až do konce. Co na tom, že někomu bylo od začátku jasné, o co jde. Mně ne:)

Vanilkové nebe (2001)

Americká předělávka filmu "Otevři oči". Nevím proč, ale film mne docela zaujal ... jen nevím, zda v tom nemá prsty originalita originálu ...

Hudson Hawk (1991)

Fenomenální blbost. Ten film je děsně pitomý, ale ve své době mne bavil.

Piano (1993)

Velice zvláštní film. Když jsem jej viděl poprvé, tak jsem jej vlastně ani nedokoukal, protože mi přišel jako vyumělkovaná a pro mne nepochopitelná (možná příliš feministická) výpověď. Znova jsem se na něj podíval až po letech, do jej a byl uchvácen. Tohle piano ladí každému jinak a dost záleží na tom, jakého jste pohlaví, kolik vám je let a možná i jakou máte právě náladu.

Smečka (2004) (TV film)

Zajímavé propojení přirodovědného dokumentu a příběhu o zvířatech. V hlavní roli smečka lvů permanentně ohrožovaná smečkou konkurenční - a především vzpoura, návrat a umoudření jednoho jejího člena. Hrají skuteční lvi, kteří jsou herci jen dabováni - což se u dabinku jaksi maže. Zajímavý pokus přirovnat události ve lví smeče k těm ve smečkách lidských. Možná první použití této metody, ale rozhodně milý film, který byste měli pustit dětem.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Tož dobré porno, hošani - sandwiča jedem, prdelka pyčka, hup! /// PS po dvou letech: ten komentář jsem snad ani nepsal já.... ale nikdo jinej by to za mne neudělal