Torchwood (2006) (seriál)

Hodnotím první čtyři díly a zatím: dost hrůza, doufám, že se polepší ... Tak ne, zhoršilo, všichni jsou hrozní a Jack je bukvice...

Outland (1981)

Viděl jsem tenhle film hodně, hodně dávno, ale nějak se mi zapsal do paměti, nějak se mi líbil. Možná proto, že mi připomínal mého oblíbeného Vetřelce, možná proto, že mi připomínal western, možná proto, že se v něm až tak moc nedělo, což mi někdy vyhovuje.

Stefanie (1995) (seriál) odpad!

Tak mne napadá - nešlo by jít s hodnocením do mínusu?

Pán času (2005) (seriál)

FANTASTIC! Hodnotím po první řadě ... Jestli si to chce udržet stávající úroveň, pak máme asi co dělat s nejzábavnějším a nejdobrodružnějším seriálem všech dob. V charaketeristice žánru u tohoto seriálu chybí jeden bod: komedie:)

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Pro mne asi nejlepší díl z nové trojice SW. Ta mi ale jako celkem přijde debilní. Takže si vyberte. Ewan McGregor se asi celému světu pokouší dokázat, že kdyby chtěl, nemusel by být herec, ale prkno bez talentu a Hayden Christensen, ten není herec ani omylem. Postavička tak trochu jako Ash z Pokémonů.

Pýcha a předsudek (2005)

9/10. Zmíním se jen o tom, proč stojí za to film vidět. Takže jednak některé hlavní postavy. Keira se mi docela zamlouvá a s Rosamundou Pike tvoří dobrou dvojku. Matthew Macfadyen svoji roli zahrál uvěřitelně a sympaticky. Pak je tady hezká kamera a taková docela pěkná filmová uměřenost. A Donald Sutherland jako příjemné pohlazení.