Doktor Strange (2016)

Snímku jsem se popravdě vyhýbal,sice se jedná o Márvelovku,ale nedával jsem tomu moc náděje.Ale,byl jsem mile překvapen,sice to v marvelovských kruzích nemůže soupeřit s ostatními komiksáky,ale laťku si udrží.Ať už se jedná o efekty,postavy nebo scénář.Pokud jste fandy marvelovských filmu,tak si nenechte tento film ujít. POVEDENÉ!!!

Kniha džunglí (2016)

Disneovka ,která má tendenci upadat častečně do toho temnějšího zpracovaní,proto dokaže zaujmout jak dítě,tak i dospělého jedince.Svým způsobem se jedná o moderní formu překvapení.CGI zvířat řadím do zdařilého provedení.Celkový příběh má spád od začátku až do konce a nedává prostor k nějaké nudě.Herectví je uvěřitelné a koukatelné i přes zpívané pasáže.Snímek pobaví,mírně šokuje a pěkně se na něj dívá.Film pro celou rodinu. PĚKNÉ!!!

Rychle a zběsile 8 (2017)

Už od trailerové kampaně bylo jasné,že půjde o solidní popcornový nářez.Na to,že jde o osmé pokračování v řadě je překvapivé,jak zde vše funguje.Od příběhu,scénáře,postav a triků.Děj malinko pokulhává za předchozím dílem.Samozřejmě je to série RaZ a film se ve většině scénách nemůže brát vážně.Ale to od toho přesně očekávám.Docela dost mě vadí,jak se šachuje s postavami,jak se ukazuje kdo je zlý,proč byl předtím záporák,atd.Ale i tak vás film neodradí. SPOKOJENOST!!!

ABCs of Death 2.5 (2016)

Musím se přiznat,že jsem tento díl shlédl pod zmínkou,že se jedná o druhé pokračování,což není.Čeká Vás 26 krátkých povídek a každá stojí za starou bačkoru...až teda na jednu,která trochu vzbudila zájem.Nejedná se o žádnou projekci u které by měli kladně pokyvovat hlavou hororoví znalci.Jedná se o ztrátu času,která i přes nenáročný promítací čas děla snímek nedokoukatelným.ZTRÁTA ČASU!!!

Bezva ženská na krku (2016)

Od snímku jsem si sliboval více ,než jsem dostal.Nezajímavé charaktery postav . Samotný příběh nezachraňuje ani O.Vetchý.Úsměvných momentů by jste spočítali na prstech jedné ruky.Celý film je postavený na zastaralém způsobu klišé a tak se vsází,že se divák chytne.Nejedná se o žádnou topovku,ale o jednorázovou podívanou. KLIŠÉ!!!

Učitelka (2016)

Převážně film ve slovenském znění.Nijak nenáročný a ani nijak zajímavý.Na jedno zhlédnutí je ok.Herecké výkony dostačující své role.To na co jste zvyklý z TV produkce dostanete zde.Není ani o čem tak psát,prostě jednoduše se film řadí jako JEDNORÁZOVKA!!!

xXx: Návrat Xandera Cage (2017)

Toretto....pardon Xander Cage nám opět ukáže své tetování a zkusí i pár nápadů ze série RaZ,které zde moc nefungují.V.Diesel se do kamery pořád culí a vy mu to nesežerete ,prostě mě tahle postava nijak dobře nesedla.Je zde pár slušných akčních momentů,ale skoro každá druhá "coolovina"vypadá jak chu*ovina. XXX se drží ve stopách průměrnosti...Do roka se uvidíme na některém TV programu Xandere. PRŮMĚR!!!

V zajetí démonů 2 (2016)

Snímek navazuje tam kde minule skončil i když trochu nepřímo. J.Wan ví proč se živí jako režisér u filmu.Snímek stupňuje napětí už od začátku filmu a skoro Vám nedá prostor o něm zapochybovat.V porovnání s prvním dílem se naštěstí nijak neklesá a druhý díl má dostatečné tempo aby se vyrovnával předchozímu.Neuvídíte nic nového a film tak hraje na jistotu,protože co fungovalo předtím,musí fungovat i teď. STRAŠIDELNÉ!!!

Underworld: Krvavé války (2016)

Při této sérii platí jedno z pravidel:s každým novým dílem si těžko rozvzpomínate co se stalo minule.Další pravidlo je,že pokud jste fandové Matrixu a Blade,tak u snímku vydržíte až do konce.Řekněme si to popravdě,film nemá děj,který by měl být důležitý.Je to hodina a půl bojových přestřelek s pár povedenýma momentkama,které sem tam pokazí průměrný trikový efekt.Nejedná se o nejslabší díl série,ale ani o nejlepší. UPÍŘÍ MATRIX!!!

Sebevražedný oddíl (2016)

Proč se nepodívat na padouchy jako na hrdiny?Funguje to.Je to barevné ,trikově zvládnuté,vtipné.Každá postava má svůj zasloužený prostor,který využije naplno-až tedy na představitele JOKERA ,který je nejslabsí jak charakterově,tak i herecky.(Nejlépe se snad dívá na představitelku Harley Quinn - M.ROBBIE).Film má švih a šťávu.Příběh je trochu slabší a při opakovaném shlédnutí nenadchne. POVEDENÉ!!!