Upíři (1998)

Béčko od Carpentera? Standardně nudná bubáčina zapadající naprosto přesně do režisérovy filmografie posledních let.

Kokosy na sněhu (1993)

Příjemná oddychovka na jedno zkouknutí. Na lepší procenta by to chtělo buď přitvrdit na komediálnosti a vynechat ty dojemné momenty o udatných srdcích.

Pan účetní opět zasahuje (1999) odpad!

Pan účetní mi vždycky připadal spíš jako tragédie než komedie. Ale tohle je sračka non plus ultra. Je mi nevolno.

Četník a četnice (1982)

Už jenom hodně suchý odvar z počátku brilantní, pak už jen průměrné komediální série. Jedna hvězdička jen za čas od času povedený typický Funesovský gag. Víc nedám ani omylem - scénář je pekelně nudný.

Sabrina - mladá čarodějnice (1996) (seriál)

Tphle je teda pekelnej seriál. Dokonalá nuda a vyhozený prachy producentů. Jedno se ale tvůrcům upřít nedá - skoro v každým díle vymyslej takovou kolosální kravinu, jakou jsem ještě nikde jinde neviděl:-)

Vetřelci (1986)

Jelikož mě ani jednička nedostala tak nějak úplně úplně, je chyba asi na mém přijímači. Prostě na pět hvězdiček tenhle film nemá. Sice slušná atmosféra a pěkný jatka, ale i tak bych si představoval jízdu s trochu více adrenalinu. Navíc akce není zdaleka tak cool jako u T2 a digitální efekty jsou někdy na takový velkofilm... ehm, řekněme že rychle stárnou...

Salton Sea (2002)

Hlavně skvěle natočená lahůdka zapadlá na policích videopůjčoven. Božská kamera, velmi dobrá režie a slušný scénář, který nahlíží na seriózní problémy zvláštně flegmatickým okem feťáka, to vše opepřené skvělými hereckými výkony s cool Kilmerem na prvním místě, tj. hned několik důvodů proč dát Salton sea šanci. Jenom mě mrzí, že tvůrci trochu nepřitvrdili atmosféru. Nechalo mě to docela chladným..

Líbánky (2003)

Takovou blbost jsem už hodně dlouho neviděl. Scenárista je asi šílenec, který potřebuje ke svému životu permanentní pocit tragédie.

Rudá Sonja (1985)

Vzhledem k tomu, že už Barbara Conana jsem jen tak tak přetrpěl, nemohla mě shitovost téhle fantasy slátaniny vůbec překvapit. Jen nechápu, kde sehnali tak asexuální hlavní hrdinku a jaktože Arnie vypadá na starý kolena líp než ve dvaceti.

Krásná pokojská (2002)

Málem jsem se unudil k smrti. Tak unylou romanci jsem už hodně dlouho neviděl. Přitom ústřední duo by s lepším scenáristou a pod pevnějším vedení režiséra určitě dokázalo divy. Hlavně Fiennese je škoda - proč si pořád vybírá takový sračky?