Čarodějnice ze Zugarramurdi (2013)

Film je jako půlkař postavený na trať 1500m, kterou nikdy předtím neběžel. Zprvu běží v ohromném tempu, ovšem po nějakých dvou třetinách mu dojdou síly. Bavil jsem se královsky, ovšem posledních dvacet až třicet minut už bylo pouze jedno velké a ne příliš zábavné WTF.

Nejvyšší nabídka (2013)

Jeden z těch filmů, ke kterým se v myšlenkách vracíte ještě několik dní po jejich shlédnutí. Přidejte povedenou kameru a hudbu, pár scén z Prahy a výsledkem je velmi příjemný mix, který omámí nejednoho diváka.

Bojové nasazení (1986)

Výborné Clintovy hlášky a spousta ironického humoru.

Úhel pohledu (2008)

Ačkoli film spíše na jedno shlédnutí, rozhodně nenudí. Závěr je trochu přehnaný, ale co se dá dělat. Příjemný kousek na líný večer.

Vetřelci (1986)

Film jsem viděl jako malý a ten den se mi nespalo příliš dobře. Pro mě nejlepší z Vetřelců.

Opustit Las Vegas (1995)

"Už si ani nepamatuju, jestli jsem začal pít, protože mě opustila žena, nebo mě opustila, protože jsem začal pít"

Moje borůvkové noci (2007)

Filmu jsem dal původně čtyři hvězdičky, ale po půl roce si z něj už nic nevybavuji. Takže hvězda dolů.

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Parádní oddechovka s jednoduchým příběhem a výbornými syrovými bitkami. Pro mě velice příjemné překvapení.